Orientovat se v trestním právu není jednoduché

Rate this post

Věděli jste, že i šíření poplašné zprávy, stejně jako podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod může být trestným činem? Právě tak praví trestní právo. Pokud se v trestním právu nedokážete orientovat, možná jen matně tušíte. Za šíření poplašné zprávy může být člověk potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Dopustit se trestného činu člověk může i nedovoleným pěstováním rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku. Jakmile se stane podezřelým z trestného činu, začne být posléze také obviněným a obžalovaným. Než z něj bude odsouzený, bude chtít pravděpodobně zabojovat po boku s trestním advokátem, který povede obhajobu v trestním řízení.

Trestní advokát neboli obhájce v trestním řízení

Obhájce v trestním řízení, tedy trestní advokát, může být pouze advokát, který je členem české advokátní komory. Trestní advokát musí zajistit všechny skutečnosti, které zmírní vinu zastupovaného klienta.

Kvalitní obhajoba v trestním řízení

Pokud jste se dostali do prekérní situace a je proti vám vedeno trestní řízení, navštivte webové stránky trestniadvokat.cz. Budete tak mít příležitost zajistit si obhajobu v trestním řízení kvalitněji, než u jiných advokátních kanceláří. Na vašem v případu totiž bude pracovat více právníků. V případě nutnosti vám tak bude zajištěn kvalitní zástup trestního advokáta, který se o váš případ bude starat prioritně.

Kolik to bude stát?

Jako každé jiné právní služby, i obhajoba v trestním řízení něco stojí. Cena za právní služby se odvíjí od náročnosti případu a také od hrozící výše trestní sazby. V případě, že klient není schopen stanovené částky hradit najednou, je s ním domluven splátkový kalendář. Nemusíte se tedy bát, že byste na služby trestního advokáta za obhajobu v trestním řízení nedosáhli.

Podobné články...