BB půjčka

Rate this post

I když je tento název celkem netradiční, rozhodně nemůžeme říci, že by BB půjčka něčím neznámým, nebo novým. Jedná se o společnost, která poskytuje úvěry jak v České republice, tak je poskytuje i v Anglii. BB půjčka má tedy mezinárodní přesah, což ukazuje na její velikost a stabilitu. To potvrzuje, že nejde o žádného lokálního poskytovatele. Zaujme také fakt, že na úvěrovém trhu je již deset let, a tak má za sebou zajímavé zkušenosti, stejně jako velmi zajímavý vývoj. Kdo hledá určité jistoty, pro toho se může stát BB půjčka dobrou volbou.

Contents

Úrokové sazby

Zajímavostí je rozhodně to, že se BB půjčka nesoustředí jenom jedním jediným směrem. Je unikátní v tom, že má hned několik směrů. Může tak přicházet s nabídkou mikropůjčky, stejně jako s nabídkou spotřebitelské půjčky. A od toho se odvíjí i úroková sazba. Nejvýhodnější možností je určitě půjčka zdarma, která souvisí s půjčkou před výplatou. Pokud žadatel využije sumu 8 000 a vrátí ji včas, neplatí za ni ani korunu navíc. Úrok, ale i RPSN tedy bude nulové.

Pokud jde o klasické úrokové sazby, tak musíme říci, že nutně nejsou úplně ideální. U spotřebitelských půjček mluvíme i o sazbách, které jsou celkově v desítkách procent. Pokud jde o mikropůjčku, tak se desítky procent přeplatí v rámci jednoho měsíce. Klasická BB půjčka tak má svá negativa.

Charakteristika půjčky

Ta je spojena s tím, na jaký konkrétní produkt se budete při výběru soustředit. Jsou tedy dvě hlavní cesty, kterou BB půjčka nabídne. Je to klasický spotřebitelský úvěr a dále je to takzvaná mikropůjčka. Podle toho, jakou cestou půjdete, bude opravena i charakteristika. A to pokud jde o konkrétní částku, stejně jako pokud jde o konkrétní splatnost. Jak je to konkrétně?

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 45 000 Kč
  • Splatnost: 7 dní – 12 měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Pokud jde o mikropůjčku, je základní charakteristikou nejenom suma v tisících, ale i to, že BB půjčka může nabídnout rozdělení splatnosti i do několika měsíců. Pokud jde o spotřebitelskou půjčku, tak je celkem klasická. Zklamáním sice může být maximální výše dostupné sumy, ale pravidelné měsíční splátky jsou samozřejmostí.

Podmínky půjčky

Bez jejich splnění vám BB půjčka nenabídne ani korunu. Jde však o půjčku nebankovní a tak není nutné mít velké obavy. Třeba proto, že i záznam v registrech nemusí být problém, jelikož je posouzen individuálně. Základem je splnění tří klíčových podmínek, které jsou brány jako obecné a hlavní, které jsou posuzovány u každého žadatele, který má o peníze zájem:

  • Prokazatelný příjem, který bude trvalý
  • Nulové dluhy a žádná insolvence
  • Věk 21 let a více

Nutné je přihlédnout i k ověření totožnosti daného žadatele. BB půjčka vyžaduje jak občanství České republiky, tak i vlastnictví bankovního účtu na konkrétní jméno. Pokud jde o doložení příjmů, mohou posloužit jak výpisy z účtu nebo výplatní pásky, tak i faktury a daňová přiznání. To znamená, že na peníze dosáhnou i živnostníci.

Rychlost vyřízení

I když nemá BB půjčka pobočku ve vašem okolí, není třeba zoufat. To proto, že je vše vyřízeno v pohodlí vašeho domova. Tedy jednoduše online, bez osobních schůzek. Pozitivně se to projeví na tom, s jakou rychlostí je žádost o půjčku vyřízena. Nejprve je provedena registrace a poté už samotná žádost. Následně dojde k vyřizování. A to probíhá každý pracovní den od 8 ráno do 16 odpoledne. Pokud si v tomto čase požádáte, může být vše hotovo třeba i do jedné jediné hodiny.

Shrnutí

Lákadlem je určitě celková rozmanitost, kterou BB půjčka. Je možné půjčit si tisícikorunu, i desetitisíce. U mikropůjčky je lákadlem i splatnost, kterou lze rozdělit na tři měsíce. Dále nelze zapomenout na rychlé schválení, i během hodiny. BB půjčka má ale i negativa. Je to nejenom výhodnost – pokud pomineme půjčku zdarma. Je to také věc, že žádosti jsou vyřizovány výhradně jenom v pracovní době. Od pátku večer tak musí žadatelé čekat až do pondělí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...