Česká spořitelna

Rate this post

Rozhodně jedna z nejznámějších bank na našem trhu. Jak proto, že se jedná o banku největší, tak i proto, že má největší síť poboček. Nabízí široké spektrum různorodých produktů, kde nechybí ani Česká spořitelna půjčka. Tedy klasický úvěrový produkt spadající do segmentu spotřebitelských půjček.

Contents

Úrokové sazby

To první, co je třeba si zmapovat, je výhodnost, s jakou půjčka České spořitelny přichází. Je nutno říci, že protože se jedná o půjčku bankovní, dokáže nabídnout celkem příznivou úrokovou sazbu. Ta se samozřejmě odvíjí od bonity klienta, ale pokud je hodnocen dobře, má šanci dosáhnout na úrok, který činí jenom 6,9 procenta. V tomto směru musíme jasně říci, že se jedná o půjčku, která je rozhodně tou, kterou lze označit za celkem výhodnou.

Charakteristika půjčky

Ta celkem potěší, jelikož je možné získat nejenom nižší desetitisíce korun, ale banka nezklame ani klienty, kteří mohou potřebovat vyšší stovky tisíc. Samozřejmé je, že si klient může sám zvolit, jak velkou sumu potřebuje. Zda mu bude schválena, to záleží na jeho výše zmíněné bonitě. S ohledem na částku také není problém zvolit i z různých termínů splatnosti, v řádech měsíců, až po několik let. I toto má klient ve svých rukou a může si splácení přizpůsobit svým potřebám, ale i svým možnostem. A jak je to s konkrétní charakteristikou, kterou Česká spořitelna půjčka má?

  • Výše dostupné částky: 20 000 – 700 000 Kč
  • Splatnost: 6 – 120 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Jelikož se jedná o půjčku bankovní, je celkem pochopitelné, že podmínky získání zde budou přece jenom náročnější, než v případě nebankovního segmentu. Na druhou stranu tak komplikované to zase není a tak stačí splnit několik základních povinností. Mezi ty patří:

  • Nutnost dovršení 18 let věku
  • Předložení dokladu totožnosti
  • Nutnost nemít záznam v registrech

Pochopitelně nelze zapomínat také na nutnost pravidelného příjmu. Zde má Česká spořitelna půjčka tu výhodu, že ho její klienti nemusí dokládat. Pokud jim mzda chodí na účet, může bankéř jednoduše zjistit, jak velká j výše mzdy a zda chodí pravidelně. To výrazně zmírní celkovou administrativu, která může být s půjčkami spojena.

Rychlost vyřízení

Lákadlem, které může být spojeno s rychlejším vyřízením je rozhodně to, že není nutné žádat zaměstnavatele o potvrzení o příjmu, což může vše urychlit. Také nezapomínejme na dostupnost poboček, kde je možné smlouvu podepsat – může se jednat v podstatě o libovolnou pobočku. Samozřejmostí j, že prvotní žádost může být podána online, stejně jako telefonicky, což celkový postup zjednoduší, stejně jako zrychlí. Každopádně platí, že peníze lze mít na účtu do několika málo kalendářních dní, od dodání, nebo zaevidování všech podkladů. O něco lépe na tom ještě mohou být klienti, kteří využívají internetové bankovnictví a mají zde možnost požádat si již o předschválenou výši úvěru. Zde se tak doba, kterou bude Česká spořitelna půjčka potřebovat ke schválení, ještě výrazně zrychlí.

Shrnutí

Kdo hledá jistotu banky, tomu Česká spořitelna určitě přijde vhod. Láká jak na neúčelovou půjčku, ta na možnost získat širokou škálu částek s odpovídající dobou splácení. Výhodnost reprezentuje úrok pod 7 procent. Lákadlem je také snadnější vyřízení pro klienty banky. Zklamáni však nemusí být ani ostatní, kteří mohou využít i telefonické, nebo online žádosti. Také je dobré je dobré jako pozitivum zmínit i to, že půjčka může být získána bez ručitele, nebo ručení nemovitostí. Pokud jde o negativa, je třeba počítat s tím, že mluvíme o bankovní půjčce. A s ní je následně spojena situace, že podmínky získání mohou být přece jenom náročnější, než by tomu bylo v případě nebankovní společnosti. Jasným příkladem je nutnost nemít záznam v registrech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...