Credit 365

Rate this post

Jedná se o půjčku, která chce svým názvem ukázat hlavně to, že je lidem dostupná v podstatě neustále. Označení Credit 365 má připomínat to, že peníze jsou lidem k dispozici v podstatě 365 dní v roce, stejně jako má označení připomínat i to, že i když se na první pohled může úvěr stylizovat do podoby mikropůjčky, může být splácený po dobu jednoho roku. Pokud jde o jméno poskytovatele, tak musíme říci, že půjčka Credit 365 je produktem společnosti Creditportal. Ta je poměrně známým hráček v poli nebrakovních úvěrových produktů.

Contents

Úrokové sazby

Zajímavostí, se kterou půjčka Credit 365 přichází, je rozhodně to, že ji najdeme někde na pomezí mikropůjček a spotřebitelských půjček. A od toho neodvíjejí i úrokové sazby. Jsou výrazně nižší, než má mikropůjčka, ale na druhou stranu je Credit 365 půjčka dražší, než je tomu u standardní nebankovní spotřebitelské půjčky. Když se podíváme na výši úrokové sazby, na kterou lze v tom ideálním případě dosáhnout, tak se jedná o sazbu dvanáct procent. To je na nebankovní segment stále poměrně dobrá hodnota. Hlavní roli ale hraje i bonita, nebo kombinace dané půjčky.

Když se mluví o úroku, musíme připomenout, že půjčka Credit 365 sice láká na celkem přijatelnou sazbu, ale zároveň je jako jeden z mála poskytovatelů stále tím, který účtuje poplatky. A ty se do úroků nepromítají. A tak zatímco klasická úroková sazba je nízká, tak RPSN je kvůli poplatkům celkem vysoké. Také je dobré dát si pozor na pravidelnost splácení. Kdo se opozdí, tomu může úroková sazba narůst. A to proto, že na webu uvedené informace již zahrnují slevu, která je aplikovatelná výhradně při bezproblémovém splácení.

Charakteristika půjčky

Ani mikropůjčka, ani spotřebitelská půjčka. Tak přesně takto se dá úvěr od Credit 365 stručně charakterizovat. Může pomoci tomu, kdo potřebuje jenom pár tisíc, tak i tomu, kdo chce více. Navíc se u něho není nutné bát jednorázové splatnosti, jelikož to si lze rozdělit do delšího období. To je oproti klasické mikropůjčce velký rozdíl. Naproti tomu dodat musíme také informaci o tom, že pokud jde o výši částek, ty nedosahují takových hodnot, jako u klasických spotřebitelských úvěrů. A jak je to konkrétně?

  • Výše dostupné částky: 5 000 – 60 000 Kč
  • Splatnost: 3 – 12 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Samotná společnost Creditportal je známá tím, že je ve světě úvěrů celkem benevolentním poskytovatelem. A to se pozitivně odráží i na tom, za jakých podmínek může být získána půjčka Credit 365. Na druhou stranu, pokud jde o celková prověřování, tak toho chce půjčka Credit 365 poměrně dost. Co ji konkrétně zajímá? Je to:

  • Zaměstnání a příjem
  • Insolvence
  • Finanční minulost

Zde ale dochází hlavně k individuálnímu posouzení. A tak můžeme říci, že starší záznam v registrech nemusí zase až tak vadit. Další nutnou podmínkou je prokázání plnoletosti a totožnosti. Toto jistě nemusíme rozebírat, jelikož jde o naprostou samozřejmost. Bez dokladů o půjčku nelze žádat.

Rychlost vyřízení

Půjčka Credit 365 je zajímavá nejenom pro svou charakteristiku, ale i pro svou rychlost vyřízení. Ukazuje, že mnoho věcí je možné zváznout na dálku. Například nemusí být dokládán příjem, který je ověřován telefonátem do zaměstnání. Dále není nutné ani nic podepisovat, jelikož i k tomu dojde online, v kombinaci s doručenou SMS zprávou. To vše se pozitivně podepisuje na tom, jak rychle může být žádost schválena. Když se podíváme na nejdelší dobu, může trvat okolo dvou dnů. A pokud jde o dobu nejkratší, tak rozhodně zaujme to, že hotovo může být i do patnácti minut.

Shrnutí

Credit 365 ukazuje, jak zajímavá půjčka může vzniknout mezi segmentem mikropůjček a spotřebitelských půjček. Umí nabízet menší sumy, na delší splatnost. To je její plus. Stejně tak zaujme i startovním úrokem, který ale lehce kazí účtované poplatky. Dále je kladem i možnost vyřízení do patnácti minut – to proto, že je vše realizováno výhradně online. Jistotou je i to, že se jedná o úvěr, za který stojí známý Creditportal, který není ve světě půjček nijak neznámou firmou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...