CreditAir

Rate this post

Nebankovní půjčka CreditAir s jasnou základní charakteristikou. Pokud spadá do určitého konkrétního segmentu, tak to jsou takzvané mikropůjčky. A tomu odpovídá i celková charakteristika, kterou CreditAir půjčka má. Zaměřuje se tedy na poskytování spíše menších částek. To ale není jediná zajímavost, která je s ní spojena. Opomíjet nelze také to, že CreditAir je na rozdíl od řady jiných firem typickým tuzemským poskytovatelem. Její oficiální název je Creamfinance Czech, s.r.o. Tato společnost je tedy tou, která peníze reálně nabízí.

Contents

Úrokové sazby

Je to mikropůjčka a s tím souvisí i to, jak velké úrokové sazby bude CreditAir nabízet. Jestliže vás zajímají ty klasické, je třeba říci, že tady je její největší slabina. Klasická půjčka CreditAir je totiž založena na tom, že z půjčené sumy zaplatíte navíc poměrně dost. Jsou zde ale i cesty, jak se dají úrokové sazby snížit a jak můžete jako žadatelé hradit méně.

O jaké cesty jde? CreditAir půjčka nabízí jako možnost pro nové žadatele takzvanou první půjčku zdarma. Tedy variantu založenou na tom, že u sumy až do výše 10 000 Kč nebude při včasném splacení účtován ani úrok, ani nedojde k tomu, že by se půjčky týkalo jakékoliv RPSN. Je to produkt, který je označován jako půjčka zdarma. Nejde ale o jediné zvýhodnění. Nezapomínejme také na to, že půjčka CreditAir umí potěšit i stávající klienty. A to pravidelnou slevou z úroku. Ta činí celých 20 procent a může přeplacenou sumu zajímavě ponížit.

Charakteristika půjčky

To, že je CreditAir mikropůjčkou, již bylo zmíněno. A od toho se odvíjí celková charakteristika. Základem je tedy to, že jsou žadatelům primárně nabídnuty spíše menší sumy, s jednorázovou splatností. Díky individuálnímu přístupu k některým klientům však je vidět, že jsou i různé výhody, které lze využít. O jaké jde?

Půjčka CreditAir může sice vyžadovat jednorázové splacení, ale zároveň umožní klientům to, že si mohou dané vrácení rozdělit do dvou částí. To se hodí hlavně u vyšších půjček. A i ty musíme zmínit, jelikož je pravdou, že z nižších částek se u prověřených a kvalitních klientů mohou stát často sumy mnohem vyšší. CreditAir půjčka totiž dokáže být poskytnuta i v desetitisících. Více řekne shrnující charakteristika.

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 45 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 2 měsíce
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Jestliže podmínky půjčky CreditAir máme nějak jednoznačně identifikovat, tak rozhodně tím slovem, že jsou velmi benevolentní. A to je u mikropůjček velmi ceněný fakt. Jedinou důležitou podmínkou je nutnost peníze splatit, což je podmíněno pravidelným příjmem. Zde je ale vše posouzeno individuálně a tak je možný i příjem menší. Dále už je třeba splnit jenom několik klasických věcí, a to těchto konkrétních:

  • Věk 18 let a více
  • Trvalé bydliště na území České republiky
  • Vlastnictví dvou dokladů totožnosti a bankovního účtu

I když souhrn věcí dává pocit, že toho CreditAir vyžaduje celkem dost, my musíme dodat, že stále mluvíme o možnosti online vyřízení. A to znamená, že fyzicky dodány mohou být jenom ty nejdůležitější věci. Pokud jde o zbytek, tak stačí konkrétní informace uvedené do jednotlivých formulářů.

Rychlost vyřízení

Online vyřízení u CreditAir nahrává nejenom jednoduchosti, ale nahrává také celkové rychlosti. Díky tomu můžeme říci, že je rychlost vyřízení hodnocena velmi dobře. Po odeslání žádosti trvá zhruba jenom 15 minut to, než jste jako klient kontaktován s tím, že jsou doplněny některé informace pro finální vyhodnocení. Pokud vše doplníte doslova ihned, následuje už jenom klasický schvalovací proces. Po jeho ukončení – pokud vše dopadne kladně, mohou být finanční prostředky na vašem kontě do půl hodiny.

Shrnutí

Na první pohled sice klasická mikropůjčka, ale na ten druhý přináší CreditAir několik různorodých zajímavých inovací. Mezi první se řadí to, že noví klienti mohou získat první půjčku zdarma. Stávající slevu na úrok ve výši 20 %. Dále CreditAir půjčka zaujme i možností prodloužené splatnosti, nebo i tím, že má k dispozici sumu v řádech až několika desítek tisíc. Pokud jde o negativa, tak tím hlavním je určitě složitější vyřízení, pokud ho porovnáme s konkurencí. Sice je možné mít peníze na kontě do třiceti minut, ale samotné dokládání věcí jen spojeno s tím, že je potřeba řada informací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...