CreditOn

Rate this post

Na poli mikropůjček rozhodně patří nebankovní společnost CreditOn mezi takové poskytovatel, které jsou známější. Mimo jiné i proto, že CreditOn půjčka není poskytována výhradně jenom u nás, tedy v České republice. Je nabízena také v řadě jiných evropských zemí. To potvrzuje celkovou velikost této finanční skupiny, ale i to, že se v oboru pohybuje poměrně dlouho a tak logicky i celkem dobře ví, co a jak klientům nabídnout. Toto je v porovnání s neznámými poskytovateli jasné plus, které půjčka CreditOn má.

Contents

Úrokové sazby

Typická a klasická mikropůjčka. To je hlavní charakteristika společnosti CreditOn. Od toho se odvíjí i úrokové sazby. Podobně jako u většiny konkurence, i zde musíme říci, že nepatří k těm nejvýhodnějším. Pokud je využita půjčka na dobu jednoho měsíce, zaplatí klienta navíc i několik desítek procent. Taková je sazba měsíčního navýšení. Tu ovlivňuje hlavně délka splatnosti, která pokud je kratší, tak logicky klesá i suma, kterou žadatel přeplatí.

CreditOn však ukazuje, že umí nabídnout výhodnější možnost. Je určena pro všechny nové klienty, kterým plně stačí suma ve výši 8 000 korun českých. Pokud tuto půjčku splatí včas, tedy v konkrétní sjednaný termín, je zde jistota, že úrok bude nulový. Stejně jako RPSN. Půjčka CreditOn tak může být i výhodná.

Charakteristika půjčky

Je to půjčka nebankovní, ze segmentu mikropůjček. S tím lze spojit hlavně to, že žadatelé se mohou těšit spíše na menší sumy peněz, která budou muset splatit jednorázově. Když se podíváme na přesnou charakteristiku, kterou CreditOn má, tak je nutné říci, že na poprvé je možné získat i 10 000 Kč. Jednorázová splatnost trvá, ale u ní je dobré připomenout, že není problém si ji prodloužit. Koho zajímají i konkrétnější fakta, zde jsou.

  • Výše dostupné částky: 500 – 20 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Charakteristikou této půjčky je také to, že právě prvotní žádost o půjčku může být spojena s bezplatným poskytnutím. Také je třeba připomenout, že druhá a každý další žádost pochopitelně zvyšuje i sumu, kterou je možné získat. Prověření stálí klienti tak mohou získat i samotné maximum.

Podmínky půjčky

Že je CreditOn mikropůjčkou jasně nahrává tomu, že podmínky budou celkem benevolentní. V některém ohledu ano, ale v porovnání s konkurencí je třeba říci, že jsou i lepší poskytovatelé. Lákadlem je určitě to, že vše lze vyřídit pohodlně online. A tak není nutné kamkoliv chodit, nebo se s kýmkoliv scházet. Konkrétní podmínky, které je nutné respektovat, jsou tyto:

  • Nutnost příjmu
  • Věková hranice 18 – 75 let
  • Vlastní bankovní účet

Pokud jsou klienti, kteří toto nesplní, tak si v podstatě nemusí žádat. Kdo toto splňuje, může si žádost podat a následně čeká na její vyřízení. S tím pochopitelně souvisí i nutnost doložení konkrétních informací – podle toho, co bude CreditOn požadovat. To ale neplatí u opakované žádosti. Pokud jde o prověřeného klienta, je jeho půjčka ihned vyhodnocena.

Rychlost vyřízení

Platí podobná situace, jako v případě podmínek získání. Pokud CreditOn porovnáme s konkurencí, tak musíme říci, že přece jenom existují i lepší možnosti. Pokud je ale CreditOn půjčka hodnocena obecně, je rychlost vyřízení celkem dobrá. Konkrétně můžeme říci, že není problém mít peníze na účtu třeba ještě v den žádosti. Vše ovlivní to, v jaký den a jaký čas je žádost podána, jak rychle jsou doloženy požadované informace, stejně jako hraje roli i to, zda jde o první, nebo opakovanou žádost.

Shrnutí

CreditOn je typickou mikropůjčkou. Láká hlavně velikost poskytovatele, která je spojena s jeho zázemím a tradicí. Lákadlem je i možnost získat až osm tisíc zcela zdarma – s nulovým úrokem a RPSN. Negativem může být klasická úroková sazba, která je vyšší, ale nijak výrazně nevybočuje. Drobným zklamáním je jednoduchost vyřízení, nebo i celková rychlost. Zde jsou stále drobné mezery. Platí to hlavně u nových žádostí. U těch opakovaných není problém zvládnout vše jednoduše a rychle, a tak mít peníze i v den, kdy je o ně požádáno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...