CreditPortal

Rate this post

Už samotný název dokáže snadno popsat, že se jedná o půjčku, která je určena těm žadatelům, kterým přece jenom chybí nějaký ten kredit. CreditPortal je tedy úvěrem, který se specializuje hlavně na žadatele, kteří potřebují menší sumy. Zajímavostí je rozhodně to, že CreditPortal půjčka je provozována stejnojmennou společností, která má své sídlo v České republice. Na rozdíl od celé řady konkurentů můžeme mluvit o poskytovateli, jehož výhodou je právě to, že může být označený jako poskytovatel lokální. To nejsou jeho jediné přednosti.

Contents

Úrokové sazby

Pokud se na ně podíváte, tak musíme říci, že vás může odradit to, že CreditPortal uvádí, že roční úroková sazba činí 40 procent. Ten je pochopitelně následně převeden na jednotlivé dny, jelikož půjčka CreditPortal je tou, která je poskytována na kratší dobu. Dále nelze opomíjet ani to, že kromě klasické úrokové sazby jsou účtovány i poplatky za půjčku. A právě ty mají největší podíl na zdražování. Tedy na tom, kolik přeplatíte. Vlivem toho výrazně roste RPSN, které se stává ukazatelem o tom, že nejde o příliš výhodnou cestu.

Pokud se na úrokové sazby u CreditPortal podíváme ještě z jednoho pohledu, tak musíme říci, že se nijak nerespektuje doba, kdy budete peníze splácet. I u těch nejkratších, tedy u pětidenních splatností je třeba počítat s tím, že přeplatíte i desítky procent. Navíc zde není dostupná ani možnost půjčky zdarma. V porovnání s konkurencí tento poskytovatel nevychází nejlépe.

Charakteristika půjčky

Tou základní je pochopitelně fakt, že mluvíme o mikropůjčce. CreditPortal je tedy úvěrem v menších sumách, na kratší dobu. Tato možnost je i konkrétně pojmenována, a to jako Credit 30. Jde tedy o půjčku na dobu jednoho měsíce. Kromě této klasiky však umí CreditPortal nabídnout prověřeným klientům ještě jeden specifický úvěr. Ten je spojený s možností nesplácet pravidelně, ale rozložit si splátky. Ten je označen jako Credit 365. A jak je na tom úvěr s obecnou charakteristikou?

  • Výše dostupné částky: 500 – 30 000 Kč
  • Splatnost: 5 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

S charakteristikou souvisí i zajímavé plus, které CreditPortal přece jenom přináší. Tím kladem je to, že peníze nemusí být zaslány jenom klasicky na účet. Je možné je získat také v hotovosti. A to tím způsobem, že si je lze vyzvednout prostřednictvím terminálu na některých benzinových pumpách. V České republice je jich aktuálně na 200.

Podmínky půjčky

I když úrokové sazby nejsou ideální, musíme říci, že pokud jde o podmínky získání, není na tom CreditPortal půjčka zase až tak špatně. Je to spjato i se samotným segmentem, pro který je snadný postup tolik charakteristický. I proto si mohou požádat třeba i maminky na mateřské dovolené, mohou to být ale i důchodci, stejně jako třeba klasičtí zaměstnanci, nebo podnikatelé. Jenom je třeba splnit tuto trojici podmínek:

  • Minimální věk 18 let
  • Prokázání totožnosti pomocí 2 dokladů
  • Žádné závazky vůči společnosti CreditPortal

Je tedy patrné, že individuálně jsou následně posuzovány věci, jako je výše příjmu a jeho pravidelnost, stejně jako třeba i takové věci, jako je finanční minulost. A jelikož je vše vyřizováno online, je jasné, že když to není nezbytně nutné, není povinností některé věci přímo dokládat.

Rychlost vyřízení

Není nutné obávat se osobních schůzek, jelikož půjčka CreditPortal je založena na tom, že je vše vyřízeno z pohodlí domova, a to kdykoliv. Pokud jde o vyplnění žádosti, je možné vše stihnout už do dvou minut. A to u nových klientů. Ti registrovaní se jenom přihlásí a vyberou si svou půjčku. Pokud jde o samotný schvalovací proces, tak ten je individuální, přičemž není výjimkou, že po vyhodnocení peníze odcházejí na účet do jedné hodiny. A to v případě bezhotovostního vyplacení. U toho hotovostního jsou za podobný čas připraveny k vyzvednutí na čerpací stanici.

Shrnutí

CreditPortal je určitě zajímavým úvěrem, který má několik pozitiv. Sem se řadí hlavně možnost získání peněz v hotovosti na terminálu benzinové stanice, nebo klasicky na účet. Potěší i rozdělení do dvou segmentů, a to na zcela klasickou mikropůjčku s názvem Credit 30, a na inovativní produkt nesoucí název Credit 365. Opomíjet však přece jenom nelze ještě konkrétní negativum. A tím je výhodnost, nebo spíše nevýhodnost. I když tento segment není vždy nejlepší, v porovnání s konkurencí má CreditPortal stále co dohánět.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...