Creditstar

Rate this post

Základní charakteristiku nebankovní půjčky Creditstar musme rozhodně začít tím, že spadá mezi takové, které u nás zase nejsou zase až tak známé. Tento případ však ukazuje, že to nemusí být z důvodu, že jde o malého lokálního poskytovatele. Právě naopak. Půjčka Creditstar je součástí mezinárodní skupiny Creditstar Group, která je určitou jistotou v tom, že se jedná o poskytovatele velkého, a s dobrým zázemím. A to v segmentu, kterým jsou mikropůjčky.

Contents

Úrokové sazby

Kdo je zvyklý na to, že mikropůjčky nabídnou první půjčku zdarma, ten bude v tomto případě rozhodně zklamaný. A to z důvodu, že Creditstar půjčka tuto možnost nenabízí. To se negativně podepisuje na tom, že klasický úrok nebude tak výhodný, jak někteří očekávají. Na druhou stranu stále se bavíme o tom, že půjčka Creditstar nijak výrazně nevybočuje ze standardů, které jsou napříč daným segmentem běžné. Jde ji srovnat s ostatními.

Pokud se jako žadatelé rozhodnete pro nejdelší splatnost, je třeba počítat s tím, že během daného období přeplatíte z půjčené sumy navíc i několik desítek procent. U nejkratší splatnosti necelých 5 procent. Samozřejmostí je, že už při výběru uvidíte všechny informace a rak se můžete rozhodnout, zda bude Creditstar dobrou volbou, nebo nikoliv.

Charakteristika půjčky

Základní a nejdůležitější informací je fakt, že Creditstar je mikropůjčkou. Tedy úvěrem, který je primárně charakteristický tím, že nabídne spíše menší sumy s jednorázovou splatností. Zde se ale ukazuje, že dokáže nabídnout i zajímavé inovace. Třeba v tom, že splatnost nemusí být nutně měsíční, ale i delší. Zaujme ale i výše maximální dostupné částky. Více prozradí samotná charakteristika.

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 19 000 Kč
  • Splatnost: 5 – 90 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Jak je tedy vidět, splatnost je prodloužena až na 3 měsíce a peníze atakují sumu 20 000 Kč. To ale neplatí u nových klientů. Zde je třeba mít na paměti, že Creditstar půjčka má maximální výši první půjčky omezenou na sumu 7 000 Kč.

Podmínky půjčky

Není důvod obávat se toho, že by byly složité. Creditstar je mikropůjčkou a k tomu obecně patří možnost jednoduchého a také online vyřízení. Samozřejmé je, že si může požádat nejenom soukromá osoba, ale může si požádat také osoba podnikající. A to pokud splní tuto hlavní trojici základních podmínek:

  • Nutnost trvalého příjmu
  • Dosažení 18 let věku
  • Bankovní účet na vlastní jméno

Po splnění těchto podmínek není problém si online zažádat a uvést všechny požadované informace. Některé zde stačí jenom uvést ve formulářích a nemusí být vždy povinností jejich jakékoliv dokládání reálnými materiály.

Rychlost vyřízení

To, že je Creditstar půjčka vyřizována prostřednictvím internetu, logicky přispívá i k tomu, že je možné počítat s velmi dobrou dobou vyřízení. Samotné vyplnění informací a odeslání žádosti nemusí u společnosti Creditstar trvat delší dobu, než jenom 10 minut. U registrovaného klienta se tato doba ještě výrazným způsobem zkracuje. Následuje rychlé vyhodnocení žádosti, a pokud vše dopadne jak má, a žádost je schválena, odcházejí finanční prostředky na účet v podstatě okamžitě. To potvrzuje, že se není nutné obávat jakéhokoliv zdržování.

Shrnutí

Na první pohled je Creditstar typickým zástupcem mikropůjček. Na ten druhý se ale jedná o společnost, která umí nabídnout něco více. Hlavně potom možnost vracet peníze déle, než jeden měsíc. Zaujme ale i mnohem vyšší sumou, než jsou jenom jednotky tisíc. I přes menší známost poskytovatele Creditstar má své kvality, jelikož je součástí zahraniční firmy. Pokud jde o negativa, tak souvisí s tím, že není k dispozici takzvaná půjčka zdarma. Úroková sazba jako taková však nijak nevybočuje od konkurence a ovlivňuje ji to, na jak dlouho si peníze budete brát. Čím bude konkrétní doba delší, tím je nutné počítat s větším peněžním přeplatkem


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...