Do čeho vložit peníze? Zkuste investiční zlato a stříbro

Rate this post

Doba je nejistá, zato příchodem ekonomické krize si v současnosti můžeme být jistí docela dost. Koruna oslabuje, byty v Praze již začínají zlevňovat. Práce je málo, zisky nízké. Jak se proti krizi bránit? Uschovejte peníze do něčeho, v čem neztratí svou hodnotu.

Do čeho takto narychlo investovat? Na nákup nemovitostí si ještě chvíli počkejte, než klesnou ceny. Spořicí účty smysl nemají, na nich hodnotu peněz neochráníte. Podílové fondy teď padají. Zbývající možností jsou například zlaté mince a investiční stříbrné slitky! Zlato a stříbro si svou hodnotu jistě udrží, jejich celosvětová zásoba totiž klesá.

Naučte se diverzifikovat své portfolio

Rozhodně teď nekupujte investiční zlato a stříbro za všechny své úspory. Portfolio investic si musíte diverzifikovat – rozdělit peníze do různých komodit. Část však rozhodně vložte do investičních drahých kovů. Je jen na vás, zda si koupíte investiční zlaté slitky, nebo stříbrné mince. Berte v úvahu, že mince mají nejen hodnotu daného kovu, ale často i sběratelskou. Možná se vám podaří koupit nějakou cennou.

Nakupte zlato a stříbro online

V současné době pandemie je výhodou, že do zlata a stříbra se dá investovat také online. Nemusíte nikam chodit, vše vyřešíte z pohodlí svého domova. Významnou měrou k tomu přispívá společnost AuPortal působící v Česku a na Slovensku. Právě na jejich webu si můžete v klidu z domova prohlédnout sortiment a následně objednat, jako když objednáváte jakékoliv jiné zboží z e-shopu. Investiční stříbro a zlato vám dorazí až domů.

Nutno také podotknout, že přes AuPortal můžete investiční zlato a stříbro rovněž zpětně prodat, až budete své peníze potřebovat zpátky. Drahé kovy se ovšem dají prodat kdekoliv po celém světě. Oslabující koruna vás tedy nemusí vůbec trápit, protože ve zlatě a stříbře jsou vaše peníze chráněné. Investice do stříbra a zlata je rozhodně chytrou volbou.

Podobné články...