Emma’s credit

Rate this post

Název poměrně zajímavý, který by mohl budit jasný dojem, že půjčka Emma’s credit není česká. Opak je ale pravdou. Jedná se o nebankovní úvěr ze segmentu mikropůjček, který je poskytován tuzemskou společností. Ta má sídlo v Praze a dá se říci, že dobře ví, co její klienti potřebují. Jde o dobře dostupné částky, které je možné získat jednoduše, rychle, transparentně a férově. A právě toto jsou přednosti, která Emma’s credit má. A to celkem dlouho, jelikož se v tomto segmentu o žádného nováčka rozhodně nejedná.

Contents

Úrokové sazby

Emma’s credit je typickou mikropůjčkou, včetně toho, že její úrokové sazby nepatří k těm nejnižším. Je to však standard tohoto segmentu. Ten značí, že za dané období se přeplatí i několik desítek procent. To znamená, že z jedné tisícikoruny se navíc zaplatí i několik set korun. Není to extra výhodná volba, ale když půjčku Emma’s credit porovnáme s konkurencí, je na tom stejně. Z hlediska úrokových sazeb tedy nijak nevyčnívá.

V rámci úroku však Emma’s credit nabízí i něco navíc. Jsou to zajímavé finanční slevy, o které je možné ponížit úrokovou sazbu. Výše slevy se odečte z úroku. Ten může být nejenom výrazně menší. Jelikož si klient může sám nastavit podobu půjčky, je možné docílit toho, že úrok bude díky slevě nejenom opravdu zanedbatelný, ale lze docílit i toho, že bude nulový. V podstatě je tímto způsobem nabízena stále populárnější půjčka zdarma.

Charakteristika půjčky

Tím, že se řekne, že Emma’s credit je mikropůjčkou, se dá celkem jasně charakterizovat, jak vypadá. Jde tedy o možnost půjčit si spíše nižší sumy peněz, s možností krátkodobých termínů. Zapomínat nelze také na to, že s charakteristikou je spojeno i to, že se půjčená suma vrací jednorázově. Přesto má Emma’s credit na rozdíl od konkurence něco navíc. Zde je základ charakteristiky:

  • Výše dostupné částky: 500 – 12 000 Kč
  • Splatnost: 5 – 45 kalendářních dní
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Tím, co je v její charakteristice nejzajímavější, je rozhodně její splatnost. Zatímco většina konkurence nabízí termín v době jednoho měsíce, tak právě Emma’s credit tuto možnost ještě o dva týdny prodlužuje. To je celkem velké plus hlavně u vyšších finančních částek, kde klienti chtějí mít přece jenom více času na získání splátek.

Podmínky půjčky

Během doby, co je Emma’s credit na našem trhu se poměrně výrazně dobře ukazuje to, že patří mezi půjčky, které není zase až tak složité získat. Dokládá to hlavně trojice základních věcí, bez kterých v podstatě nelze počítat s tím, že by byla půjčka poskytnuta. O jaké věci se jedná?

  • Splnění plnoletosti
  • Povinnost tuzemského státního občanství
  • Vlastnictví bankovního konta v české bance

Kdo toto splňuje, ten si bude moci u Emma’s credit požádat o peníze. Tedy za předpokladu, že bude osobou, která je bez problémů kontaktní. A to i pro jistotu bezproblémového vyřízení dané půjčky. Mezi podmínky, na které nelze zapomínat, totiž jasně patří i to, že žadatelé musí mít aktivní telefonní, a také aktivní emailový kontakt.

Rychlost vyřízení

Podmínky půjčky, ale i internetové schvalování jasně napomáhá tomu, že půjčka Emma’s credit není nutně tou, na kterou by se dlouho čekalo. A to se také jasně potvrzuje. Samotný poskytovatel uvádí, že za ideálních podmínek není žádným problémem vše zvládnout a vše absolvovat během třiceti minut od doby, kdy je žádost oficiálně podána. Pro řešení finančních potíží jasná volba.

Shrnutí

Emma’s credit je tuzemskou půjčkou, která umí nabídnout až 12 000 Kč. I přes standardní vyšší úrok je možné využít zajímavých slev a tím ho slevit třeba až na samotnou nulu. Kladem je i delší splatnost, která činí o 2 týdny více, než má konkurence. Půjčku si lze vzít na 45 kalendářních dní. Kladem je určitě i vyřízení realizované do několika desítek minut, nebo také benevolentní podmínky, spojené se získáním peněz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...