Equa bank

Rate this post

I když je v porovnání s ostatními Equa bank stále ještě bankou, kterou můžeme označit jako skutečně menší, rozhodně není zároveň nijak výrazně malá. Patří tak mezi celkem dobré stálice na našem trhu, čemuž odpovídá jak bohatost nabídky jednotlivých produktů, tak tomu mimo jiné odpovídá také jejich výhodnost. Samozřejmostí jsou půjčky. V tomto segmentu má Equa bank několik různých možností, ale pokud jde o tu hlavní, nese název Minutová půjčka bez podmínek. Už toto její označení má poměrně jasně a dobře říkat, jaká je charakteristika.

Úrokové sazby

Je to právě výhodnost této půjčky, kterou je nutné bezpodmínečně začít. U ní je třeba říci, že půjčka Equa bank je ukázkou toho, jak by mě vypadat bankovní segment. Jasně se zde potvrzuje to, že menší banky zkrátka umí nabídnout výhodné podmínky. Jasně to charakterizuje fakt, že úroková sazba začíná už na hodnotě 5,9 procenta, což je nabídka, kterou můžeme označit za výhodnou.

Equa bank půjčka ale dokáže zaujmout také tím, že se není nutné obávat třeba poplatků, jelikož ani ty nejsou účtovány. Znamená to také fakt, že zcela zdarma je také případné předčasné splacení, a to jak částečné, tak i kompletní. Zdarma je i vedení a tak se není důvod bát toho, že by nízké úrokové sazby byly jenom lákadlem a reálně by došlo k tomu, že by se vše navyšovalo.

Charakteristika půjčky

Minutová půjčka od Equa bank má charakteristiku celkem jasně danou. Spadá do kategorie spotřebitelských půjček, což ji předurčuje k tomu, že nabídne nižší i vyšší sumy peněz, s volbou splatnosti. Pokud je právě o ní řeč, tak si může klient sám nastavit výši, nebo délku splácení. Kromě možnosti splatit dříve nabídne Minutová půjčka ještě jedno velké plus, které s charakteristikou souvisí. Klient si může zvolit termín, ke kterému bude platit splátku. To se hodí, když ji chce poslat třeba ihned po výplatě. A jak může vypadat daná půjčka tohoto klienta:

  • Výše dostupné částky: 5 000 – 600 000 Kč
  • Splatnost:3 – 120 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Pokud jde o další znaky charakteristiky spojené s půjčkou, tak nabídne Equa bank klientům třeba možnost sjednat si celkem výhodné pojištění, stejně jako nechybí ani jistota toho, že spolu k půjčce bude zřízený také bankovní účet. Ten není nutné vidět jako negativum, jelikož jeho vedení bude zdarma, stejně jako výběr z jakýchkoliv bankomatů v ČR.

Podmínky půjčky

Jde o bankovní půjčku a tak musí žadatel pro získání splnit hned několik koncertních věcí, bez kterých mu nebude jeho žádost schválena. Je celkem pochopitelné, že musí být plnoletý a také je třeba mít platné doklady totožnosti. Jsou a i další nutné podmínky. Mezi ty patří:

  • Existence jiné půjčky u některé z bank v ČR
  • Zřízení běžného účtu
  • Pravidelný a dostatečný příjem

Je jasné, že se jedná o podmínky celkem snadné, tedy až na již jednu existující půjčku. V tomto případě to dělá Equa bank hlavně proto, aby mohla nahlédnout do bankovního registru a tak zjistit aktuální bonitu. To proto, že BRKI nabídne záznamy jak klasické negativní, tak i ty pozitivní.

Rychlost vyřízení

Jak už napovídá sám název, tedy minutová půjčka, je cílem Equa bank nabídnout peníze skutečně velmi rychle. Přispívá k tomu fakt, že požádat si není nutné jenom na pobočce, ale i přes internet. Kdo tak učiní, nebude litovat. Pokud zadá všechny údaje, bude čekat jenom okolo tří minut, po kterých získá vyhodnocení své žádosti. Pokud se jedná o klienta banky, zaujme ho i to, že tak může učinit v rámci Klientského centra, což je jednodušší možnost s ohledem na potřebu jeho identifikace.

Shrnutí

Objektivně je třeba říci, že Equa bank Minutová půjčka je rozhodně velmi dobrým úvěrem. Pokud něčím zaujme, tak rozsahem částek od pár tisíc, po stovky. Lákadlem je i rozsáhlá splatnost. Úroková sazba začínající na hodnotě 5,9 procenta láká žadatele, kteří chtějí mít půjčku výhodnou. Proto je potěší i možnost mít vše zdarma. Navíc s vyhodnocením do tří minut online. Drobným negativem je nutnost mít bankovní účet právě u Equa bank, který je možný zřídit spolu s půjčkou. Tento problém však může kompenzovat to, že jeho vedení je zcela zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...