Hello bank!

Rate this post

Pro mnoho lidí může být Hello bank! poměrně neznámým poskytovatelem půjček. Je to dáno tím, že oficiálně, pokud jde o získání licence, funguje skutečně jenom kratší dobu. Je však nutné říci, kde se Hello bank! vzala. Jedná se o transformaci známé nebankovní společnosti, která dominovalas hlavně v oblasti splátkového prodeje. Takovou společností byla firma Cetelem. A právě ta dnes figuruje pod tímto novým názvem. Nejde tedy o žádného nováčka na trhu, ale někoho, kdo má s úvěry mnoho zkušeností. Také je třeba říci, že spolu se získáním bankovní licence došlo i ke zkvalitnění, což je plus pro řadu klientů.

Contents

Úrokové sazby

Pokud jde o danou nebankovní společnost s názvem Cetelem, je nutné říci, že některé půjčky nebyly příliš výhodné, ale na druhou stranu několik dobrých se najít dalo. A tím se zaručeně inspirovala právě Hello bank!. To proto, že když mluvíme o úrokových sazbách, je možné v případě splnění podmínek dosáhnout na úrokovou sazbu ve výši 5,9 procenta. Nejenom, že se tím hravě strčí do kapsy většina bankovních společností, ale nutné je říci také to, že je to i jedna z nejlepších nabídek, kterou lze získat v segmentu bankovním.

Když se na danou úrokovou sazbu podíváme, je třeba říci, že se váže k optimálnímu reprezentativnímu příkladu, který Hello bank! zveřejňuje a na který láká. Takovou sazbu lze získat, pokud si půjčíte 150 000 korun na cokoliv a zvolíte délku splácení ve lhůtě 81 měsíců. Výše měsíční splátky tak bude i celkem příjemných 2 250 Kč. Kdo zvolí alternativu, tomu se může úrok pochopitelně i změnit.

Charakteristika půjčky

Je zajímavé, že Hello bank! nabídne hned několik různých úvěrů. Je to třeba účelová půjčka, stejně jako to může být sloučení nevýhodných půjček. Klasická Hello bank! půjčka je však tou, která je neúčelová, a nazvat ji lze také jako půjčku spotřebitelskou. Žadatelé tak mají možnost vybrat si z celkem zajímavých částek, stejně jako mají možnost zvolit si i optimální dobu splatnosti. Když se podíváme na konkrétní varianty, existují tyto:

  • Výše dostupné částky: 20 000 – 1 000 000 Kč
  • Splatnost: 6 – 84 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: neúčelová půjčka

Jak bylo zmíněno, u půjčka Hello bank! může nabídnout i svou účelovou formu. Kdo o ní má zájem, ten může počítat s tím, že mu bude poskytnuta stejná suma peněz, a to i na stejné období. Nutno ale podotknout, že pomocí tohoto typu půjčky je možné realizovat jenom nákup automobilu – nového i ojetého.

Podmínky půjčky

I když se Cetelem změnila na Hello bank!, až tolik své podmínky spojené s půjčkami nezměnila. To je možné označit za celkem dobré pozitivum, které přijde mnoha klientům velmi vhod. Pokud jde o žádost, tak rozhodně potěší to, že vše lze vyřídit online. Tím máme na mysli i doložení veškerých dokumentů. A co je třeba si připravit? Toto jsou základní podmínky půjčky:

  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • Výpis z bankovního konta
  • Potvrzení o příjmu

Je tedy jasné, že v souvislosti s tím, že se Cetelem změnila na Hello bank! také inovovala své podmínky získání. I v minulosti se ale nešlo obejít bez příjmu. Jde tak o jednu z klasických půjček v segmentu, který i vlivem nových zákonů přitvrdil s ohledem na zjištění bonity klienta.

Rychlost vyřízení

Jak bylo zmíněno, Hello bank! půjčka je vyřízena výhradně online, bez nutnosti osobních návštěv. A to včetně podpisu smlouvy. To velmi dobře reprezentuje fakt, že vyřízení bude opravdu celkem rychlé. Vše záleží na klientovi a na tom, jak rychle vše dodá, a jak rychle podepíše smlouvu. Pokud k tomu dojde, už se může stát, že peníze bude mít na účtu do 24 hodin. to reálně znamená, že je může použít třeba i druhý den. Rychlost je to poměrně výjimečná.

Shrnutí

Hello bank! ukazuje, že dokáže nabídnout jedinečný přístup získaný jako společnost Cetelem v nebankovním segmentu, a ten kombinovat s výhodností, jakou mají banky. To dokládá úrok ve výši 5,9 procent. Také nelze zapomínat na fakt, že si lze půjčit až milion, v případě neúčelové půjčky. Naopak může zklamat ta účelová, jelikož tou je možné financovat jenom nákup automobilu. Kladem je určitě online sjednání s možností mít peníze do 24 hodin, což ukazuje i to, že se tato inovativní banka hodí těm klientům, kteří na peníze spěchají a jsou schopni co nejdříve dodat doklady totožnosti, potvrzení o příjmu a také výpis z účtu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...