Hypotéka bez doložení příjmu umí zázraky

Rate this post

Každý se aspoň jednou za život dostane do situace, kdy si jednoduše nemůže finančně dovolit to, co by právě potřeboval. Mnohdy jde o běžné záležitosti jako bydlení, nové auto, dovolenou či řešení dluhů. A tak lidé sahají po finančních produktech, které jim umožní finanční situaci a touhy vyřešit.

Často jde o spotřebitelské úvěry formou nákupů na splátky nebo hypotéky na bydlení. U hypotéky je ta výhoda, že na základě zástavy nemovitosti získáte vyšší finanční obnos a budete platit pouze jeden závazek. A vzhledem k tomu, že jde právě o vyšší částku než u běžných úvěrů, tak i nároky na výši příjmů jsou přísnější.

V případě, že nemáte dostatečné příjmy nebo je nemůžete doložit, tak vás potěší hypotéka bez doložení příjmu. Oblíbený produkt, který dává možnost získat peníze i těm klientům, kteří právě kvůli platu jinde neuspěli. Obvykle se jedná o nebankovní hypotéku, která nemá tolik přísné podmínky jako v bance, ale pořád je podmínkou ručení nemovitostí.

Z tržní ceny nemovitosti tak získáte tu nejvyšší možnou částku, která se pohybuje kolem 50% a výše. Záleží na individuální nabídce dané společnosti. Doba splatnosti je obvykle na 20 až 30 let.

Pokud peníze nechcete využít pouze na řešení bydlení, tak je nejlepší bezúčelná forma úvěru a tyto požadavky plní americká hypotéka. Získané peníze z tohoto produktu můžete následně využít bez dokládání faktur a paragonů a koupit si třeba vytoužené auto, dovolenou nebo řešit dluhy a exekuce.

Díky těmto možnostem se dostane k penězům každý, kdo chce jednou pro vždy vyřešit svoji situaci a nezadlužit se s několika dalšími úvěry. Mnohdy není v silách klientů doložit svůj reálný plat, a tak zbytečně přicházejí o šanci získat výhodné financování svých záměrů.

Díky pestré nabídce finančních produktů si však každý hravě najde to svoje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...