Investujte do zlata a ochraňte své úspory před inflací!

Rate this post
Gold Bars Close-up with shallow DOF (3D artwork)

Ekonomická krize a s ní spojená inflace mohou pěkně znehodnotit veškeré úspory. Naštěstí existuje způsob, jak je před těmito negativními vilvy ochránit. Je jím investice do zlatých cihel.

Zlato jako investice se v současné době stává často skloňovaným pojmem. V době ekonomické krize se řadí mezi vůbec nejjistější investiční nástroje.

Contents

Po všech stránkách odolné zlato

Zlatoodolává nepříznivému ekonomickému vývoji i nestabilním měnám. Zlaté cihly jsou mobilní, nezničitelné a při nákupu oproštěné od DPH, díky čemuž je řada jak velkých, tak i malých investorů upřednostňuje před starožitnostmi, obrazy i diamanty, na které se tato výjimka nevztahuje. Investiční zlato je tak pro ně jasnou odpovědí na otázku, jak zajistit peníze před ztrátou hodnoty.

Kde investiční zlato sehnat?

Kde však zlaté cihly sehnat, když žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí? Odpověď je prostá. Obrátit svou pozornost na produkty švýcarských rafinerií Argor Heraeus a P.A.M.P., které českému trhu dominují. Seženete je například ve specializované prodejně v pražském Obecním domě.

Poraďte se s odborným personálem

Zde vám je také k dispozici specializovaný personál, který vám s výběrem ochotně poradí. A pokud si svým výběrem jste jisti, můžete si diskrétní zlatý balíček nechat poslat kurýrem. V tom případě vám pojištěný balíček dorazí přímo na místo vašeho určení.

Zlaté mince a slitky té nejvyšší ryzosti

„Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuujeme již 17 let,“ říká Pavel Trtík, ředitel společnosti Zlaté mince. „Za toto období jsme si získali důvěru 60 000 zákazníků, kteří si u nás pravidelně doplňují své soukromé zlaté rezervy. Zlato dovážíme přímo ze zahraničí, od dceřiné společnosti rakouské centrální banky. Klienti tak mají jistotu původu a ryzosti,“ uzavírá Pavel Trtík. A vy teď máte jedinečnou možnost je následovat. 

Podobné články...