Jak získat půjčku bez zaměstnání, s nějakým jiným pravidelným příjmem

Rate this post

Mnoho lidí má dnes alternativní příjmy. Mohou pracovat na internetu. Nebo v zahraničí. Mít pracovní vztah ne formou zaměstnání, ale jako dodavatel služeb. Živnostníci či podnikatelé. Zkrátka je zde spousta možností, jak mít pravidelný měsíční příjem, který ovšem nepochází ze zaměstnání. A v případě, kdy hledáte nebankovní půjčku, tak můžete velmi snadno narazit. Podáte-li žádost a nemáte-li zaměstnání, mnozí se k vám budou chovat, jako by jste neměli žádný příjem. A jako by jste si nemohli dovolit splácet měsíční splátky. I když je opak pravdou. Jak v takové situaci najít nabídky půjček a projít schválením? Na to se podíváme v následujícím návodu.

Neberte tu první, porovnejte si více nabídek

Hledáte-li již delší dobu, je snadné skočit po té první nabídce, která vám alespoň vzdáleně vyhovuje. A u které můžete být schváleni. Mnohem lepším řešením je si udělat kompletní porovnání. Podívejte se na porovnání půjček bez zaměstnání. Ve zmíněném porovnání je seznam půjček, které po žadateli nevyžadují, aby měl zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou (HPP). Díky tomu si srovnáváte jen ty produkty u kterých víte, že vám mohou být schváleny. A vy se můžete soustředit již jen na jejich podmínky a vlastnosti.

Všechny informace se nacházejí na jedné stránce a to o všech zmíněných nabídkách. K porovnání tak nemusíte přecházet mezi různými stránkami. A aby jste zjistili podmínky konkrétní půjčky, nemusíte si ji dohledávat na www stránkách dané nebankovní společnosti. Výše uvedené porovnání koncentruje všechny tyto informace na jednom místě. Jednoduše, přehledně a plně zdarma. Na stránky konkrétního poskytovatele jste přesměrování až v případě, že máte o nějakou nabídku seriózní zájem o chcete si ji sjednat. Jedním kliknutím jste přesměrování na jeho www stránky. A jednáte přímo s danou společností. Dané porovnání se zde nesnaží figurovat jako prostředník nebo zprostředkovatel. Nevnáší to jednání opoždění ani chaos. Pouze nabídne informace na jednom místě a následně vás nasměruje přímo k dané firmě.

Na jaké parametry se soustředit

Jako první se dívejte na podmínky, které jsou vyžadovány po vás. Zejména se jedná nutnost doložit jakýkoliv pravidelný příjem (a v jaké výši). Rovněž je důležité, jestli daný nebankovní poskytovatel při schvalování nahlíží do registru. A zda-li musíte mít druhého ručitele, často uváděného jako spolu-ručitele. Tím vám zůstanou jen ty nabídky, u kterých jste si 100% jisti, že jste schopni projít schválením.

Následně přeorientujte svoji pozornost na to, co vám samotná půjčka nabízí. Zejména kolik budete nuceni přeplatit – dívejte se na úrokovou sazbu % p.a. a RPSN. Mnohé nabídky mají jako odměnu buď předčasné splacení zdarma nebo odložení splátek zdarma bez poplatku. Tyto dva parametry rovněž mají veliký vliv na to, kolik celkem přeplatíte. V neposlední řadě je i důležité, jak dlouho celý proces posouzení, schválení a vyplacení trvá. Každý rozumný poskytovatel nabízí již vyplacení během jednoho dne, tedy ještě dnes. V dnešní době se již nečeká několik pracovních dnů na vyplacení požadovaných finančních prostředků.

Pokud půjčky bez zaměstnání nestačí

Výhodou půjček bez zaměstnání je rychlost, za jakou jsou schváleny a vyřízeny. Jen zřídka zde nalezneme nabídky, které by nebyly posílány a doručovány na bankovní účet ještě dnes. Na druhou stranu mají i své nevýhody. Tou největší je maximální částka, o kterou můžete žádat. Zpravidla je limit stanoven okolo hranice 100 tisíc korun. A s rozložením do maximálně 24 měsíců (24 splátek). Co dělat, pokud potřebujete vyšší sumu?

Můžete se podívat na srovnání nebankovních a bankovních půjček, které obsahuje všechny nabídky. Tedy zde nejsou filtrovány jen ty, které nevyžadují aby žadatel měl zaměstnání. Ale jsou zde zobrazeny úplně všechny bez rozdílu. A stejně jako v prvním srovnání, i zde můžete data třídit a filtrovat. A stejně rychle i dojít k té nejlepší nabídce, která vyhovuje právě vám. Sjednání je stejně bleskové a jednoduché. Jen u některých z těchto nabídek může být vyžadováno zaměstnání.

Podobné články...