Jaké jsou výhody nákupu přes Paysafecard?

Rate this post

Nakupování na internetu je dnes naprosto běžné. Mezi námi se však najdou jedinci, kteří se zejména placení prostřednictvím platební karty obávají, respektive vyhýbají se tomu proto, že nechtějí, aby jim někdo ukradl údaje z kreditky a využil je ve svůj prospěch. I když platební brány jsou skvěle zabezpečené, nelze toto vyloučit. A tak se do hry dostává Paysafecard – anonymní a bezpečný způsob, jak hradit své závazky na internetu.

Nakupování na internetu nikdy nebylo bezpečnější

Dalo by se říct, že Paysafecard se dnes označuje za jednu z nejvíce bezpečných metod, jak nakupovat na internetu. Stačí si totiž zakoupit několikamístný kupon, který se poté uplatní při nákupu služeb nebo zboží na internetu. Tento kupon se dá zakoupit i prostřednictvím textové zprávy, nebo i v mnoha trafikách, což s sebou nese řadu výhod. Můžete ho třeba zaplatit i formou hotovosti.

Ostatně tento kupon funguje jako taková hotovost, jen mi máte ve virtuální peněžence. Vyčerpat ji můžete do posledního halíře, stejně tak můžete jeden nabitý kupon zkombinovat s druhým, pokud na jednom nemáte dostatek financí a nedobili jste si je.

Mluvíme zkrátka a dobře o ideální možnosti pro ty, kteří chtějí nakupovat online i bez platební karty. Je to možné snadno a bezpečně. Platit tímto způsobem lze u tisícovky partnerů.

Uplatnění kuponu = záležitost několika vteřin

Možná si říkáte, že když si dobijete kupon, bude trvat poměrně dlouho, než ho budete moct uplatnit. Peníze tam přece nepřijdou hned, a to ani když si ho koupím, jenže to není tak úplně pravda. Celá koupě, respektive další nabití kuponu a jeho uplatnění je záležitostí několika vteřin. Zůstatek kuponu poté zůstává, a to pro další nákupy. Sledovat ho či kontrolovat ho lze v mobilní aplikaci, skrze kterou je možné ostatně i platit. Je dostupná jak pro iOS, tak zařízení s operačním systémem Android.

Podobné články...