Japonská půjčka

Rate this post

Název možná může lehce svádět k tomu, že v případě této půjčky mluvíme o takové, která není tuzemskou. Opak je ale pravdou. Japonská půjčka je skutečně úvěrem českým, a rozhodně i celkem známým a také velkým. A to mimo jiné i z důvodu, že za ním stojí známá nebankovní společnost Home Credit. Ta právě touto cestou začíná nabízet i takzvané mikropůjčky. Tedy takové úvěrové produkty, které mají za cíl primárně pomoci lidem, kteří se dostali do finanční tísně a potřebují finance, aby je zažehnali. Kromě označení Japonská půjčka se používá i označení Kamali.

Contents

Úrokové sazby

Japonská půjčka je rozhodně úvěrovým produktem, který můžeme označit jako takový, který je v podstatě unikátní. Je to dáno tím, že zatímco konkurence má úroky ve výši několika desítek procent měsíčně, tak Japonská půjčka jde cestou podstatně výhodnější. Lze ji tak označit za nejvýhodnější mikropůjčku na trhu. Toto tvrzení je podloženo tím, že měsíční úrokové sazby mohou být v řádech jednotek procent. Je dokonce pevně dáno, že z každé půjčené tisícikoruny se zaplatí navíc jenom 33 korun českých. Jde tedy o skutečně nejlepší volbu na trhu.

Japonská půjčka však dokáže být z hlediska úrokových sazeb ještě výhodnější. A to konkrétně tak, že nabízí úvěr, který je označená jako první půjčka zdarma. Je určený pro nové klienty, kteří peníze vrátí do dvou týdnů. Co to pro ně znamená? Že nezaplatí ani jedinou korunu navíc. A to v praxi znamená, že je nulová jak úrokové sazba, tak je pochopitelně nulové také RPSN.

Charakteristika půjčky

Japonská půjčka neboli Kamali je mikropůjčkou. Takovou, která nabízí menší sumy, s jednorázovou splatností, které se pohybuje v týdenních termínech. Je určena hlavně na řešení finančních problémů. S charakteristikou oproti konkurenci souvisí dvě negativa. První je spojeno s tím, že si klient nemůže zvolit dobu, na kterou chce půjčku. Standardem je 30 kalendářních dní. Negativem je dále i to, že u půjčky zdarma je možné zvolit jenom čtrnáctidenní termín. A jak Japonská půjčka vypadá z celkového pohledu:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 15 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky získání

Jako každá mikropůjčka, tak i Japonská půjčka nabídne hlavně benevolentnost a několik základních věcí, které je nutné splnit. Když k tomu přidáme také částečně automatický a také částečně benevolentní přístup, tak musíme jasně říci, že se není čeho obávat, i když jste klient, který nemá úplně stoprocentní bonitu. Trojice základních věcí, na které se hledí a které je nutné splnit, jsou tyto:

  • Dosažení plnoletost
  • Zapsaný trvalý pobyt v České republice
  • Vlastnictví bankovního konta

Na co Japonská půjčka dále hledí, to je bezdlužnost. A to v tom ohledu, že proti němu nesmí probíhat ani žádná exekuce, ani nesmí být v situaci, kdy by byl v insolvenci – tedy že by vyhlásil osobní bankrot. To je celkem dobrý ukazatel toho, jak je na tom se svou bonitou a hlavně s tím, zda dokáže správně platit své závazky.

Rychlost vyřízení

U mikropůjček se předpokládá to, že se na mně nebude čekat nijak dlouhou dobu. To Japonská půjčka v podstatě jasně potvrzuje. Pokud se máme podívat na termín vyřízení, začněme tím, že samotná online žádost netrvá delší dobu, než 5 minut vašeho času. Už to ukazuje, že zbytečně čekat rozhodně nebudete. Dále nezapomínejme také na patnáctiminutový limit. To je termín, během kterého se již dozvíte, zda na půjčku máte, nebo nemáte nárok. Během této doby je vyhodnocena většina došlých žádostí. Pokud jsou schváleny pozitivně, dojde ihned i k tomu, že jsou peníze odeslány na vaše bankovní konto. Ani v tomto směru není důvod obávat se prodlev a je možné mít jistoty v tom směru, že Japonská půjčka bude vyřízena za pár desítek minut.

Shrnutí

Unikát v segmentu mikropůjček. Tak může být Japonská půjčka přímo označena. Pokud začneme negativy, jsou to jenom ty, že bezúročnou půjčku je možné získat na dobu 14 dní, nebo to, že klasický termín splatnosti je 30 dní, bez možnosti s ním hýbat. Jinak Japonská půjčka přináší samá pozitiva. Pro nové klienty je to bezplatná desetitisícová půjčka, a pro stávající úrok jenom v řádech jednotek procent. Dále zaujme i možnost dostat až 15 000 korun na cokoliv. Vše podtrhuje enormně rychlá doba vyřízení. Většina žádostí o peníze je totiž zpracována již do patnácti minut od podání žádosti – a ta vám zabere maximálně 5 minut.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...