Kamali

Rate this post

Tato mikropůjčka je naprosto unikátní. Proč? i když se zdá, že Kamali je nováčkem, tak tomu skutečně tak není. Když se ohlédneme do minulosti, tak byl jako obchodní značka používán pojem Japonská půjčka, která byla celkem známá. A když půjdeme ještě pár let zpět, na samotný start segmentu mikropůjček, byl obchodní značkou název Click Credit. Nyní je to však Kamali půjčka, která je vedlejším produktem jedné známé úvěrové společnosti. A to firmy Home Credit, která tak může oslovit i ty klienty, kteří na našem trhu poptávají menší půjčky. Je tedy jasné, že o žádného nováčka nejde.

Contents

Úrokové sazby

Jasný příklad toho, že mikropůjčky nemusí být vždy nevýhodné – i když se to o nich říká. Půjčka Kamali totiž ukazuje pravý opak. Zatímco konkurence účtuje desítky procent v rámci měsíční splatnosti, tak Kamali půjčka účtuje jenom jednotky. Co to znamená v praxi? Že za půjčenou tisícikorunu klient za měsíc zaplatí navíc jenom 33 Kč. V přepočtu jde o úrokovou sazbu, za kterou by se rozhodně nemuseli stydět klasické spotřebitelské půjčky, a to jak ty bankovní, tak i nebankovní.

I když to vypadá, že to lepší být nemůže, tak Kamali jasně ukazuje, že to přece jenom lze. Co je u tohoto poskytovatele realitou? Je to takzvaná půjčka zdarma. Je to možnost, kdy může žadatel získat až 10 000 Kč na 14 dní. A to jenom za to, že si požádá u společnosti poprvé a že peníze v daném termínu skutečně bez problémů splatí.

Charakteristika půjčky

Jak bylo zmíněno, Kamali patří do segmentu mikropůjček. A to se vším, co k tomu patří. Počítat je nutné jak s menší sumou, tak i s jednorázovou splatností. Ti, kteří si žádají poprvé, dosáhnou na maximální sumu ve výši 10 000 Kč. Kdo si bude žádost již podruhé, otevírá se mu jako prověřenému klientovi dosáhnout na vyšší sumy. Čím se ale půjčka Kamali může lišit od konkurence, to je splatnost. Zatímco u konkurenčních společností si žadatel může sám vybírat a kombinovat, zde je splatnost přesně daná a nelze ji měnit. A jak tedy půjčka od tohoto poskytovatele konkrétně vypadá?

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 20 000 Kč
  • Splatnost: 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Jedinou výjimkou je zde ona první půjčka zdarma. Na tu se plný termín třiceti dní nevztahuje, jelikož tento úvěrový produkt je nutné vrátit do dvou týdnů – tedy do čtrnácti dní.

Podmínky půjčky

Jednoduchost je to, čím můžeme půjčku Kamali také jasně charakterizovat. A to pokud jde o podmínky získání. Ty jasně ukazují, jak je segment mikropůjček benevolentní. Tedy až na jednu podmínku, která souvisí s tím, že půjčka Kamali je určená jenom fyzickým osobám. A to takovým, které mají:

  • Platný občanský průkaz
  • Bankovní účet
  • Mobilní telefon

Další hlavní podmínkou je rozhodně i plnoletost, nebo je to také nutnost mít trvalý pobyt na území České republiky. Cizincům, kteří zde trvale nežijí, tedy peníze poskytovány nejsou.

Rychlost vyřízení

Jak už bývá v tomto segmentu zvykem, není nutné kamkoliv chodit, není nutné se zatěžovat složitou administrativou a vše se dá vyřídit třeba z domova – konkrétně potom online. Kamali v tomto směru není žádná výjimka. Když se podíváme na dobu vyřízení, dá se říci, že peníze mohou být odeslány i v den konkrétní žádosti. Stejně tak se vše může i prodloužit, jelikož v rámci schvalovacího procesu je nutné počítat se zasláním korunového ověřovacího poplatku. Vlivem mezibankovních převodů skutečně může dojít i ke zpoždění několika dní. Jakmile ale dojde ke schválení, odcházejí peníze na zadané bankovní konto doslova obratem.

Shrnutí

Někteří označují půjčku Kamali jako zajímavého inovátora ve světě mikropůjček. Je to dáno hlavně tím, že dokáže nabídnout velmi výhodné úrokové sazby, kdy se částka zaplacená navíc pohybuje v jednotkách procent. Také zaujme možnost získání první půjčky zdarma. Určitě se nejedná o žádného nováčka, a to jak pro historii, tak i proto, že za tímto poskytovatelem stojí finanční gigant Home Credit. Pokud zmíníme i negativa, tak je to jak nutnost ověřovacího poplatku při schválení, tak se jedná také o fakt, že peníze je možné si půjčit jenom na pevnou, třicetidenní dobu. U konkurence si lze délku splácení zvolit dle požadavků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...