Kde nakupovat skutečnou přírodní kosmetiku?

Rate this post

Hitem současné doby je ta přírodní a biokosmetika. Nenechte ale zlákat líbivými slogany a marketingovými výkřiky. Ne vše, co se tváří jako přírodní a bio, takové skutečně je. Při podrobnějším prozkoumání tak můžete zjistit, že medová maska medu obsahuje pouze jedno procento a mnohem lépe tak uděláte, když si na pleť nanesete med skutečný.

Při výběru konkrétních produktů se proto zajímejte o jejich složení. Pokud má přípravek obsahovat přírodní ingredience, zajímejte se o to, jaké to jsou a v jakém množství. A vyhýbejte se přípravkům s obsahem chemie a zbytečných aditiv. Opravdu potřebujete krém s tak intenzívní vůní, i když je nepřirozená? Opravdu vaše zubní pasta nebo šampon musí tak pěnit? Právě složky zintenzivňující vůni či pěnivost kosmetických produktů bývají ty nejškodlivější.

Bylinky, oleje a přírodní esence

Že se v názvech škodlivých ingrediencí v kosmetice neorientujete a nemáte čas číst etikety lupou? V tom případě si zvolte prodejce, který to učiní za vás. Složení všech nabízených produktů si například pečlivě hlídá majitelka vsetínského obchůdku Ekokočka, Důvěřuje českým producentům, domácí výrobě a malosériové produkci vznikající s láskou v dílnách, ve kterých se do každého kousku dává energie a míchá to nejlepší složení: bylinky, oleje, přírodní esence.

Krámek, kde to voní

Ne nadarmo si tento obchůdek vysloužil označení „krámek, kde to voní“. Pár metrů čtverečních skrývá poklady. Mýdla, mléka, krémy, masti, oleje, svíčky a mnoho potřebných drobností. Vše léčivé a voňavé. Paleta je pestrá, protože každý potřebuje něco jiného. Každý něco jiného hledá, ale toto je místo, kde všichni najdou to, co potřebují. Je pro vás Vsetín trochu z ruky? Nevadí. Zásilková služba vám doručí váš vybraný kousek až domů. Odměňte se sama. Kupte si, co vám udělá radost.

Podobné články...