Kde sehnat etikety a štítky?

Rate this post

Samolepící etikety ocení snad každý. V domácnosti jimi značíme, co máme v daném obalu, tedy krabicích, dózách apod. Tyto štítky se uplatní především u zasílání balíků. Víte, že máte ale více možností, než opatřit obal zásilky papírovou etiketou?

Samolepicí štítky – výběr

Samolepicí štítky se nejčastěji nabízí na kotouči, navinuté do role. Etikety na kotouči jsou praktické pro snazší aplikaci, nalepení i skladování. Každý kotouč má dutinku i vhodný průměr návinu, záleží na tom, jak velký kousek potřebujete. Druhů etiket je mnoho. Mohou to být PPL štítky pro zasílání balíků (samozřejmě i jiných společností jako DPD, České pošty atd.). Existují i termocitlivé etikety. Ty vydrží různé změny teplot. Přepravní termo etikety pak zvládnou i častou manipulaci s výrobky. A znáte plastové etikety? Ty vydrží náročnější prostředí (vlhko, mráz, velké teplo).

K čemu slouží plastové samolepicí etikety?

Plastové samolepící etikety logicky zastanou místo tam, kde nestačí klasické papírové. Rovněž se dodávají na kotoučích v různých rozměrech i návinech, s rozličnými dutinkami. Pokud máte takové množství štítků, upsali byste se do úmoru, takže i v této sféře se vám nabízí pomoc, jelikož etikety jsou kompatibilní s tiskárnami etiket a čárových kódů. A ty vytvoříte jak? Pomůže vám software Seagull BarTender, který je speciálně navržen pro návrh a tisk štítků, čárových kódů, plastových karet a dalších produktů. Podporuje mnoho světových jazyků a je dostupný ve třech verzích podle toho, co klient vyžaduje. Začít můžete se Starterem a uvidíte, jak vám program vyhovuje. Umí vytvořit design, nabízí konfigurovatelné formuláře pro zadávání dat, pokročilou serializaci i RFID kódování. Načte data ze souborů CSV a aplikace Excel, také podporuje základní serializaci +/- 1. Kam mrknout? Na web společnosti Barco, kde najdete velký výběr zmíněných etiketových kotoučů, softwarů a dalšího příslušenství potřebného pro označování vašich výrobků.

Podobné články...