Kdo najde přítele, získá hypotéku

Rate this post

Pamětníci si možná vzpomenou, jak bylo dříve těžké získat půjčku. Jen toho běhání a papírování. Kromě toho se musel dokládat příjem a dokazovat, že nemáte žádný „škraloupek“ z minulosti. Takovou překážkou mohl být například záznam v některém registru dlužníků. A ještě k tomu musel poskytovatel vědět, nač vlastně ty jeho finance budete používat.

Prostě – zbytečné zasahování do soukromí.

Právě proto se mnoho klientů obrátilo na některou vhodnou nebankovní instituci, aby mohli požádat o hypotéku bez doložení příjmu. Je to pro ně jistě přijatelnější varianta. Jestliže narazíte na tu správnou nabídku, pak můžete získat stále využívanější americkou hypotéku s úrokem čtyři procenta ročně.

Stačí mít jen přítele nebo někoho blízkého, který je na tom v registrech o poznání lépe a je ochoten vám vypomoci jako spolužadatel. Máte někoho takového? Tak proč ještě váháte? Peníze jsou na dosah ruky. Vytoužená dovolená nebo ten krásný vůz už na vás čekají a vy stále ještě otálíte. Asi se není čemu divit.

Vzít si půjčku je celkem závažné životní rozhodnutí.

Jestliže vás ale hypotéka bez doložení příjmu a bez nahlížení do registrů zaujala, pak není nutné hned přidat podpis. Nechte si čas na rozmyšlenou. Ale abyste měli co rozmýšlet, tak vyplňte on-line formulář a vyčkejte na kontakt. Je to zcela nezávazné. Jen se můžete tímto způsobem dozvědět, jaké budete mít v případě souhlasu s hypotékou bez doložení příjmu možnosti. Určitě nepřijde žádné zklamání. Vždyť jen z nemovitosti, kterou budete ručit, máte šanci získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Splátky si můžete nechat rozpočítat až na dobu třiceti let. A pokud by se vaše situace výrazným způsobem za tu dobu zlepšila, pak můžete kdykoliv své závazky splatit. Samozřejmě, že bez jakýchkoliv poplatků. Bylo by přeci nesmyslem platit za to, že se chcete zbavit dluhu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...