Koupě s.r.o. je cestou, jak začít podnikat během jediného dne

Rate this post

Nezdržujte se administrativou. Potřebujete či chcete začít ihned podnikat? Bez založení firmy to nejde. Dnešní nejistá doba jednoznačně nahrává podnikání s.r.o. Kdo na začátek podnikání spěchá, má možnost si koupit tzv. ready made firmu. Podnikat pak můžete do jednoho pracovního dne.

Vypadá to jako utopie. Jeden den podepíšete potřebné dokumenty související s novou firmou a druhý den podnikáte. Ne, náš stát je stále plný byrokracie a od něj toto zjednodušení nevzešlo. Avšak díky službě nabízející zakoupení již hotových společností to možné je. Pojďte začít už zítra podnikat. Zcela legálně, bez zbytečné administrativy spojené s podnikáním, ale klidně i s firmou s historií, která se mnohdy hodí více, než by se zpočátku mohlo zdátKoupě s.r.o. je snadná a bezpečná. Seriózní služby v této oblasti nabízí společnost Companies s.r.o., která se na prodej společností specializuje.

Proč se nebát zakoupit již existující firmu?

Companies s.r.o. nenabízí firmy, které by mohly mít za sebou jakoukoliv negativní obchodní historii. Jsou to zcela „čisté” firmy, jež však byly založeny s předstihem. Díky tomu jde o společnosti s historií, což oceníte při jednání s bankou o úvěrech, s leasingovými společnostmi, ale i při žádosti o různé dotace či státní zakázky. Jelikož jsou firmy bez obchodní historie, nehrozí, že se objeví nějaký starý firemní škraloup z minulosti, kvůli kterému by vám účty obstavil exekutor. Rozhodně se ale neoplatí riskovat a takto koupit firmu od známého, u kterého si historií a nesplněnými závazky firmy nemůžete být nikdy jistí.

Koupě s.r.o. vám umožní podnikat do 24 hodin

Do jednoho pracovního dne, od kdy se domluvíte na odkoupení společnosti, můžete začít podnikat. Vaše první faktura tak může odejít již zítra a vy si konečně splníte svůj sen a postavíte se na vlastní, či rozšíříte své stávající podnikání o další firmu, třeba s dalším společníkem.

Companies nabízí firmy s historií již od roku 2007. Jsou se splaceným kapitálem, plně připraveny k podnikání. Zbavíte se administrativy a ztráty času spojené se zakládáním společnosti. K dispozici jsou i společnosti registrované k DPH, i jako čtvrtletní plátci. Pokud v zakoupené firmě potřebujete nějaké změny, třeba změnu názvu, nic to nemění na vaší možnosti začít podnikat. Tyto změny jsou navíc do obchodního rejstříku zapsány promptně – již do pěti pracovních dnů. Firma vám navíc nabídne nejen klasické s.r.o. s jedním i s více společníky, ale i s.r.o. s kmenovými listy, akciové společnosti – monistické i dualistické, či dokonce holdingové struktury (tedy například dvě s.r.o. či dvě a.s.). Takto zakládají firmy ti, kdo to s podnikáním myslí vážně.

Podobné články...