Kredito24

Rate this post

Mikropůjčky mají několik typických poskytovatelů, kteří patří mezi nejznámější na trhu. A mezi takové rozhodně patří i Kredito24. Jedná se o tuzemskou firmu, která je ale členem mezinárodní finanční skupiny. V tomto směru máte jistotu toho, že jde o poskytovatele s dobrým zázemím, i jistotami. Ty přináší mateřská Kreditech Holding SSL Gmbh, která působí i v řadě jiných zemí. Poslední dobou to však vypadá, že u nás bude její působení ukončeno. Kredito24 zvažuje, že by mohlo dojít k ukončení poskytování mikropůjček, na které se firma přímo zaměřuje.

Contents

Úrokové sazby

Kdo se pro půjčku Kredito24 rozhodne, měl by vědět, že nabízí dvě varianty spojené s výhodností. První je varianta klasická. S ohledem na termín splatnosti je nastaven takový úrok, o kterém můžeme říci, že je v desítkách procent. Tolik klient přeplatí. Jsou to tedy stokoruny, z každé půjčené tisícikoruny. Nejde ale o nic výjimečného, jelikož podobně je na tom i konkurence.

Kredito24 však přichází s ještě jednou, a to zajímavější možností, pokud jde právě o úrokové sazby. Ta možnost je spojena s tím, že Kredito24 může krátkodobě nabídnout i akci, kterou je první půjčka zdarma. Jde o lákadlo pro nové klienty, kteří mohou využít faktu, že jak úroková sazba, tak i RPSN bude nulové. Rázem můžeme mluvit o nejvýhodnější půjčce na současném trhu.

Charakteristika půjčky

Do jakého segmentu Kredito24 přesně patří? Je to celkem jednoduché. Mluvíme zde o segmentu nebankovních úvěrů, konkrétně potom mikropůjček. S tím je spojeno to, že jsou při první žádosti nabízeny sumy v tisících, které ale později nemusí být konečné. Dále je typické to, že se půjčené peníze vrací jednorázově, stejně jako je typické i to, že termín splatnosti je v týdnech. Takto půjčka vypadá konkrétně:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 20 000 Kč
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Mikropůjčky jsou typické hlavně tím, že je možné je celkem jednoduše získat. Toto potvrzuje i Kredito24 půjčka, který ukazuje, že peníze je možné získat, i pokud jste důchodce, student, nebo osoba na mateřské. Toto uvádí samotná firma, která pochopitelně půjčí také lidem zaměstnaným, nebo podnikatelům. Hlavní je, aby byla splněna následující trojice podmínek:

  • Věk v rozmezí 18 – 65 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Trvalé bydliště zapsané v České republice

Aby mohlo být vše bez problémů online vyřízeno, a aby mohly být peníze zaslány, je třeba splnit ještě dvě podmínky. Je to existence aktivního telefonního čísla a dále existence bankovního konta. Při schvalování dále Kredito24 kontroluje i finanční minulost. Čím je lepší, tím lépe. Vše je ale posuzováno primárně individuálně, což znamená, že i klienti s problémem mohou za určitých podmínek peníze získat.

Rychlost vyřízení

Od mikropůjček se primárně očekává to, že budou spojeny se skutečně velmi rychlým vyřízením. A právě Kredito24 je toho důkazem. Přispívá k tomu fakt, že je možné si o peníze nejenom požádat online, ale že je možné vše také tímto způsobem vyřídit. Když se podíváme na termíny vyřízení, tak půjčka Kredito24 hovoří o časech, které jsou v minutých. Roli zde hraje hlavně to, kolikátá je to žádost klienta, nebo jak rychle je dodáno to, co je potřeba. Obecně říkáme, že rychlost rozhodně nezklame.

Shrnutí

Jak jsme uvedli, Kredito24 patří mezi velké poskytovatele mikropůjček. Když jde o hlavní plusy, je to částka, která může dosahovat až 20 000 Kč, využitelných na cokoliv. Zaujme také rychlost vyřízení, která souvisí s tím, že je vše realizováno online. Plusem je i půjčka zdarma, určená pro každého, kdo si žádá poprvé. Negativem může být vyšší úrok u standardních půjček, který ale není nijak vybočující z toho, co nabízejí ostatní mikropůjčky. Druhým negativem může být i fakt, že Kredito24 uvažuje o tom, že s poskytováním peněz na území České republiky přestane.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...