Kurzové sázení: Kde berou zkušení sázkaři jistotu?

Rate this post

Kurzové sázení patří mezi nejoblíbenější činnosti hazardního charakteru. Na rozdíl od kasinových her v nich totiž lidé nevidí až tak velké nebezpečí, že by mohli přijít o velké peníze. Opak přitom může být pravdou. Stejně tak ale hodně sázejících na kurzových sázkách pravidelně vydělává. Zkušení sázkaři dobře ví, jaké příležitosti volí. Mají ve svých strategiích jistotu. Kde ji berou, respektive jak na si zajistí, aby jim jednotlivé příležitosti skutečně vycházely?

Minimum příležitostí

Zkušení sázkaři volí minimální množství příležitostí. Nevsázejí zkrátka na několik zápasů. Logicky tato teorie vychází z pravděpodobnosti. Čím více zápasů se totiž zvolí, tím větší existuje pravděpodobnost, že některý z nich nevyjde. To si samozřejmě sázkař nepřeje.

Vysoký vklad

Charakteristický je pro úspěšné sázky vysoký vklad. Na jednu jedinou akci je zapotřebí vsadit vysokou sumu, aby se potenciální výhra maximalizovala. Nezkušení sázkaři dávají nízké částky na několik příležitostí, čímž se jim samozřejmě potenciální suma, již mohou získat, také zvyšuje. Pravděpodobnost ale rapidně klesá.

Precizní dlouhodobé sledování příležitostí

Každý zkušený sázkař si hlídá konkrétní sport či aktivitu, které se podrobně věnuje. Má přesně zmapované všechny zápasy, jež se odehrály v minulosti. Zná informace o tom, jestli není některý sportovec zraněný, jakou má aktuální formu a mnohé jiné detaily. Totéž platí i pro kolektivní sporty, na které se také s velkou oblibou sází. Mnohé sázkové kanceláře nabízejí přímo online přenosy z různých sportů.  Zahrajte si gry maszyny. Jde fakticky o odměnu za to, že sázkař investuje peníze právě u nich.

Sázkařská komunita

Je dnes u většiny sázkařských společností jakousi samozřejmostí. Podívat se tady lze bez větších problémů na nejrůznější tikety jiných sázkařů, případně si přečíst jejich rady, nápady a tipy.

 

Podobné články...