MONETA Money Bank

Rate this post

Mnozí ji jistě mohou spojovat s názvem, který zní GE Money Bank, jelikož přesně takto se daná banka právě v minulosti jmenovala. Došlo však k jejímu přejmenování, a když se podíváme na dobu aktuální, tak se používá označení MONETA Money Bank. Rozhodně se tedy nejedná o žádného nováčka na našem trhu. Navíc se jedná o banku poměrně známou, a to i pro její reklamní kampaně s roztomilým kocourem, ale i panem Bartoškou.  I tím tak banka výrazně posiluje svůj bran a tak budí i zájem. Nabízí širokou škálu různorodých bankovních produktů, mezi které patří i MONETA půjčka. Jaká je její hlavní charakteristika?

Contents

Úrokové sazby

Už z reklamních kampaní je možné se dozvědět, že MONETA Money Bank láká na celkem zajímavé úrokové sazby. Mnozí si jistě zapamatovali ono známé „bude to za pět devět“. A co to znamená? Ano, skutečně je to výše úrokové sazby, na které MONETA půjčka startuje. Nejnižší úrokovou sazbou, kterou klienti mohou získat, je tedy sazba 5,9 procenta ročně. To je vcelku dobré lákadlo, jelikož zároveň ukazuje a potvrzuje, že bankovní půjčky jsou skutečně velmi výhodné.

Charakteristika půjčky

Pokud je konkrétní oblast, kam bychom mohli právě tuto konkrétní půjčku zařadit, tak mezi ty spotřebitelské. Tedy mezi takové, které jsou dnes poptávány nejčastěji. Velkým lákadlem, které je spojeno se samotnou charakteristikou, je rozhodně to, že veškeré věci týkající se vyřízení, stejně jako samotné poskytnutí půjčky je zcela bez poplatku. Toto je jasné a také velké plus. A jak je to s půjčkou od MONETA Money Bank konkrétněji?

  • Výše dostupné částky: 20 000 – 800 00 Kč
  • Splatnost: 24 – 120 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Podmínky půjčky

Aby mohl žadatel půjčku získat, tedy aby mu byla schválena, musí splnit hned několik podmínek. O nich musíme říci jedno zajímavé pozitivum. Půjčka od MONETA Money Bank má celkem vysokou schvalovatelnost, což se projevuje na vysokém procentu osob, kteří skutečně peníze dostanou. Je to mimo jiné dáno i tím, že pravidelný příjem, který je požadován, je skutečně velmi malý. Konkrétně je tato hranice stanovena na 5 000 Kč, což je hodnota, které odpovídá i minimální mzda, nebo zkrácený úvazek v běžném zaměstnání. Podívejme se ale i na několik dalších podmínek, které mohou zaujmout:

  • Nutnost dovršení 18 let věku
  • Tuzemské občanství nebo trvalé bydliště v ČR
  • Účet u MONETA Money Bank

Pokud mluvíme o podmínce bankovního konta, je třeba dodat, že pochopitelně není žádný problém založit si ho až ve chvíli, kdy se bude o půjčce jednat. Tedy v souvislosti se samotnou žádostí. Není proto nutné banku navštěvovat takzvaně dvakrát, a to nejprve kvůli účtu a následně kvůli půjčce.

Rychlost vyřízení

Samotná MONETA Money Bank označuje svůj úvěrový produkt také názvem Expres půjčka. To už celkem dobře ukazuje, jak je na tom z hlediska rychlosti vyřízení. Nejjednodušší je samozřejmě zvolit online žádost, která už sama napomáhá k celkové rychlosti vyřízení. Po prvotním nastavení půjčky a vyplnění údajů už máte jako žadatel k dispozici garantovanou nabídku. Vše se dá stihnout do 5 minut. Toto jasně potvrzuje, že rychlost vyřízení má půjčka MONETA velmi dobrou. Stejně tak je možné požádat si i na pobočce, nebo zanechat telefonní kontakt pro zpětné zavolání.

Shrnutí

MONETA Money Bank je celkem dobrým zástupcem kvalitních bankovních půjček. Jde o celkem velkou banku nabízející jistoty, nízkou úrokovou sazbu, u velmi zajímavé částky, které je možné využít na cokoliv. Velkým pozitivem je i vysoké procentu schválených žádostí, čemuž nahrává také fakt, že peníze lze získat i s celkem malým příjmem. Kdo na peníze spěchá, toho potěší možnost získat je třeba už za 5 minut, když využije online žádost. I když je půjčka i její vedení realizováno zdarma, je zde nutností zřídit si u MONETA Money Bank bankovní účet, což může být pro mnohé žadatele vnímáno negativně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...