Opravdu efektivní skladování? To je Radioshuttle™!

Rate this post

Dovolte, abychom vám představili po všech stránkách jedinečnou regálovou konstrukci, která na českém trhu nemá obdoby. Odolnou, pevnou a výkonnou! Bezpečnou, robustní a spolehlivou! Zkrátka konstrukci Radioshuttle™, která má za sebou již 1500 instalací po celém světě. A vy jejich řady můžete rozšířit.
Radioshuttle™ je konstrukcí, jež vám vydrží celá desetiletí. Tyto v mnoha ohledech unikátní regálové systémy založené na jedinečném kolejnicovém vedení se širokým horním vstupem a kolejnicemi i póly koleček té nejvyšší pevnosti dokonce představují revoluci ve skladování v pravém slova smyslu.

Contents

Sofistikované policové regály

Radioshuttle™, to jsou nadmíru sofistikované policové regály umožňující skladování zboží všeho druhu. Za všech teplotních podmínek – extrémně vysokých i nízkých. Skladování maximálně efektivní, jehož výsledkem je díky vysoké skladovací hustotě až zdvojnásobení vašeho skladového prostoru.

Univerzální systém

Konstrukce Radioshuttle™ je také maximálně univerzální. Shuttle pojme všechny druhy palet. Ve srovnání s konkurenčními produkty jich navíc uskladní až dvojnásobné množství. Váš konsignační sklad tak může být využit do posledního centimetru. Velmi slušná je i nosnost pro jednu paletu, která dosahuje až 1800 kg.

Snadná organizace

Přemísťování palet nikdy nebylo jednodušší. Shuttle je totiž špičkovým organizátorem. Obzvláště přesouvání palet chytrá manipulační technika systému zvládá na výbornou. Jste nuceni je přesunout blíže k místu vykládky? Žádný problém. Systém vám to umožní! A vy tak zrychlíte průtočnost svého skladu.

Šetřete pracovními místy

Radioshutlle™ ovšem také šetří pracovními místy. A tím zvyšuje produktivitu! Výkonnost u každého zdvižného vozíku je ve srovnání s klasickými regálovými systémy až o padesát procent vyšší!
Ještě váháte? Neměli byste!

Podobné články...