Paletové vozíky zefektivní práci ve skladech

Rate this post

Současný trh s manipulační technikou je poměrně rozmanitý. Využívané jsou především paletové vozíky, protože pro jejich ovládání obsluha nepotřebuje speciální školení ani oprávnění, jako je tomu na vysokozdvižné vozíky. V následujících řádcích vám představíme pomocníky do skladu i průmyslových areálů a výrobních prostor.

Paletové vozíky

V první řadě se paletové vozíky rozdělují na několik základních kategorií. V první skupině najdete standardní stroje, které jsou vhodné pro manipulaci s materiálem na paletách. Paletové vozíky jsou připraveny pracovat s euro paletami, ovšem k sehnání jsou i modely se specifickými rozměry. Standardní vozík se vyznačuje nosností až 2 či 2,5 tuny, přičemž délka vidlic dosahuje 1 150 milimetrů. Vybaven je navíc polyuretanovými kolečky, s nimiž je vhodné pohybovat se po rovném a hladkém povrchu.

Jako další se nabízí speciální paletové vozíky, jejichž nosné vidlice jsou dlouhé až 2 000 milimetrů, nebo naopak 800 milimetrů.

Ruční a elektrické vysokozdvižné vozíky

Oblíbenosti se těší i ruční elektrické vysokozdvižné vozíky, s nimiž budete snadno skladovat do výšky, a tím efektivně využijete prostor celé haly. Výška zdvihu se pohybuje od jednoho do třech metrů a nosnost dosahuje až 2 tun.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na ruční a elektrické kladkostroje, jejichž nosnost a další parametry se výrazně liší. Záleží na tom, k jakému účelu kladkostroj potřebujete používat. Dále si můžete koupit vážicí zařízení, svěrky, hydraulické zařízení a podobně.

V daném segmentu působí společnost TOR INDUSTRIES s.r.o., která má ve své nabídce pestrou škálu manipulační techniky. Vyberete si z široké nabídky průmyslového a skladového vybavení. TOR INDUSTRIES s.r.o. je mezinárodní skupina, jež své produkty nabízí nejen na českém trhu, ale i v zahraničí.

Podobné články...