Plastika prsou nemusí znamenat jen a jen zvětšení ňader o několik velikostí

Rate this post

Jste se svými prsy nespokojena, ale o plastice prsou uvažovat nechcete, protože si pod tím představujete, že dokáže vaše prsa pouze zvětšit a nic víc? A vám o velikost vlastně vůbec nejde? A tom, co vás spíše trápí je jejich tvar, povadlost, asymetrie? Nebo byste naopak byla ráda za mnohem menších ňadra, než která máte nyní?

Contents

Povislá prsa po porodu nebo věkem? Modelace prsou dopomůže k získání ztracené krásy

Mít krásná ňadra je snem mnoha žen. Bohužel postupem času prsa ztrácejí svůj původní vzhled, elastičnost a plnost. Těhotenství, kojení i čas. Toto vše se na nich rozhodně zapisuje. A vy jste se svými prsy stále méně spokojená? Modelace:

 • Navrátí ztracenou pevnost a tvar.
 • Lze ji provést s použitím implantátů i bez nich.
 • Dokáže pozvednout prsa tam, kde jste je vždy chtěla mít.

S velkými ňadry může být problém. I zde může být plastická operace řešením

I ženy, které se zdají být přírodou velmi obdařeny, mohou mít problémy. Velká prsa nepřinášejí jen větší atraktivitu, ale i zdravotní i psychické problémy a jiná omezení.

 • Mnoho žen s velkými prsy trpí problémy s páteří. Ale i například zadýcháváním a přetěžováním ramen.
 • Jako první pomoc a prevence problémů může posloužit správný výběr podprsenky nebo cvičení. Avšak velkých prsou vás nezbaví.
 • Enormní prsa mohou přinášet zvýšenou pozornost od mužů. A ne všem ženám je tento zájem příjemný. Ani skvěle zvládnuté umění asertivity v tomto případě nemusí vést k patřičným výsledkům. Nepatřičný zájem může vést až k tomu, že se žena raději začne stranit společenského života.
 • Limitace ve sportu i běžném životě. Ač se to nezdá, tak i klasické popoběhnutí na tramvaj může být problémem. A co potom sportování?

Zmenšení prsou může být v některých případech dokonce indikováno lékařem a hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Trápí vás asymetrie prsou?

Problémem, se kterým se potýká mnoho žen je často i to, že je jedno prso větší než to druhé. Ženám se nedaří vybrat si dobře padnoucí spodní prádlo, nerady nosí upnuté oblečení a celá situace je pro ně v mnoha ohledech nepříjemná. Přitom i zde se nabízí řešení.

 • Plastická operace se může být provedena i na jednom ňadru.
 • Asymetrické prso lze zvětšit nebo zmenšit na základě preferencí klientky.

Nelíbí se vám vaše prsní dvorce nebo bradavky?

Další nepříjemností, které můžete čelit, jsou zderformované nebo příliš velké prsní dvorce či vpáčené bradavky. I v tomto případě lze jednoduše pomoci a i této části těla dát vzhled, který vám bude vyhovovat.

 • Uvažujete-li o této úpravě, je dobré si ji naplánovat až na dobu, kdy už neuvažujete o dalším těhotenství.

Zvětšení prsou je samozřejmě možné taky.

Nemusí se totiž vždy jednat o extrémní velikosti. Prsa jdou totiž zvětšit jen do té míry, že pořád budou vypadat přirozeně. Velmi závisí na typu implantátů a jejich tvaru. Specialista vám v tomto případě také poradí a pomůže vybrat ten typ a velikost, ve které se budete cítit nejlépe. Moderní a kvalitní implantáty jsou bezpečné a některé značky lze vložit tak efektivně, že vám po nich zůstane malinkatá jizvička.

Výběr kvalitní kliniky by měl být prioritou.

V případě, že uvažujete o zákroku, je dobré si najít kliniku s dobrou pověstí a službami. Cena by měla být až druhořadou záležitostí.

 • Vzhledem k tomu, že se jedná o vaše zdraví, je lepší si připlatit za vysoce kvalitní a bezpečné implantáty, než později řešit zdravotní problémy a podstupovat další operace.
 • Aby se předešlo hazardování klientek se svým zdravím, některé kliniky nabízejí implantáty světových značek na splátky.
 • Vždy si zkontrolujete, zda lékař, který vás bude ošetřovat, má atestaci z oboru plastické chirurgie.
 • Sledujte recenze, poptejte se po okolí a nechte si ukázat výsledky operací, které daná klinika provedla.

Už jste někdy v minulosti podstoupily nějakou plastickou operaci?

Podobné články...