Podnikatelský úvěr bez ručitele bude vyřízený ještě dnes

Rate this post

Okřídlené úsloví to říká jasně – čas jsou peníze. Tuto frázi nelze nijak zpochybnit, obecně platí, že kdo se ve světě byznysu rychle zorientuje, bude mít velký náskok před konkurencí, ať už je náplní jeho práce prakticky cokoliv. Platí to i pro začínající podnikatele, kteří musí investovat nejen do výbavy dílny či kanceláře, ale pochopitelně také do reklamy. Být vidět je hodně důležité, ale kde vzít peníze do začátku? Řešením může být krátkodobá nebankovní půjčka s minimem podmínek.

Rychlé schválení a také bezúčelový charakter

Když se obejdete bez složitého vysvětlování a zdůvodňování, k čemu vlastně peníze použijete, znamená to jediné – časovou úsporu! Podnikatelský úvěr se na nic neptá, je totiž bezúčelový. Pokud se tedy obáváte, že bude nutné doložit zpětně faktury nebo účtenky, pak je podobný strach zcela zbytečný. Cílem je minimální administrativy, dlouhé smlouvy nejsou rozhodně žádným přítelem krátkodobých půjček! Jak velkou sumu si vlastně lze půjčit? Možnosti jsou poměrně velkorysé!

  • 5 tisíc korun je nejnižší možná suma, o níž lze požádat. Tablet nebo kancelářská židle?
  • 20 tisíc korun je naopak maximem. Pořídíte si vybavení kanceláře nebo software pro práci?
  • Splátkový kalendář může mít více různých podob, mantinely jsou nastaveny mezi 7 a 30 dnů.

Snadná pomoc i pro začínající podnikatele

Patříte mezi OSVČ, kteří jsou zatím na startu své kariéry a banka jim z toho důvodu nechce schválit žádost o úvěr? V nebankovním světě se nemusíte žádosti obávat, k jejímu schválení je zapotřebí splnit jen minimum náležitostí. Kromě ověření IČ bude třeba jen bankovní účet a mobilní telefon, tedy dvě důležité věci, bez nichž se podnikatelé v žádném případě neobejdou. Ručitel nebo hmotná zástava nejsou nutností a podnikatelské půjčky jsou tu i pro ty, kteří za sebou ještě nemají žádnou dlouholetou historii.

Podobné články...