Podnikejte za výhodných podmínek

Rate this post

Máte pocit, že podnikat v České republice je velice náročné a podnikatelské prostředí příliš nepříznivé? Práci vám ztěžuje stále větší byrokratická zátěž? V tom případě přišel čas zamyslet se nad offshore podnikáním, které vám zaručí podnikání za daleko lepších podmínek. O co se jedná a jaké výhody offshore společnosti přináší, zjistíte v tomto článku.

Snížení daňové zátěže

Offshore podnikání ve zjednodušeném pojetí znamená podnikat či sídlit v jiné zemi, než se nachází výroba či zaměstnanci. Tyto cizí země se často označují jako daňové ráje. Pokud již tedy podnikáte v České republice, tak není vůbec nutné prodávat firmu či přesouvat veškerou výrobu do zahraničí. Přesouvat firmy mezi státy je zcela legální záležitostí. Nejedná se o vyhýbání dání, jak by se mohlo na první pohled zdát. Výsledkem přesunutí je pouze optimalizace daní.

Výhody založení offshore společnosti

Hlavní výhodou využití offshore společnosti v podnikání je jednoznačně zmíněná daňová optimalizace firmy, díky které ušetříte nemalé peníze. Nicméně se nejedná o jedinou výhodu, kterou offshore společnosti přináší. Mezi další výhody offshore společnosti lze zařadit například anonymitu vlastnictví, snížení byrokratické zátěže, zvýšení konkurenceschopnosti, příležitost expandovat na zahraniční trhy apod. Přesunutí sídla do zahraniční může také vést ke zvýšení zisků firmy.

Usnadněte si zakládání společnosti

Pokud zvažujete přechod do zahraničí, pak je vhodné se obrátit vždy na odbornou firmu. Jelikož se nejedná o jednoduchou záležitost a nesprávné počínání by mohlo být klasifikováno jako daňový únik. Se založením offshore společnosti vám pomůže například společnost Zenron, která má v oblasti zakládání společností přes 20 let zkušeností. Rádi vám poradí, jaká destinace je pro vás vhodná a můžete u nich využít i ready made společnost.

Podobné články...