Pojištění auta není zrovna nejlevnější záležitost

Rate this post

S příchodem nového roku se začaly zdražovat některé služby včetně městské hromadné dopravy. Za měsíc utratíte za jízdu autobusem do práce takřka stejně, jako byste jezdili vlastním automobilem. Pokud vám před domem ještě nestojí žádné vozidlo, potom je nejvyšší čas nějaké pořídit. A nezapomeňte sjednat i pojištění, které je stanoveno zákonem.

Jakmile se řekne pojištění auta, pravděpodobně si představíte povinné ručení a havarijní pojištění. Rozdíl mezi těmito dvěma produkty je markantní. Povinné ručení, jak už samotný název napovídá, musí sjednat ze zákona každý majitel motorového vozidla. Zatímco havarijní pojištění je už dobrovolné. Ohlížet byste se neměli na nejnižší cenu, ale spíše na to, co všechno pojištění zahrnuje a na jaké situace se vztahuje.

S operativním leasingem odpadá povinnost platit pojištění

Jestliže nechcete platit jak splátku za auto, tak ještě i pojištění, nabízí se vám jedno praktické a efektivní řešení, kterým je operativní leasing. Jedná se o dlouhodobý pronájem automobilu, kdy platíte měsíčně určitou částku. Obrovskou výhodou je, že nebudete mít starosti s placením pojištění, dálničních známek, servisu a dalších poplatků, protože všechno zajišťuje leasingová společnost. I když pro někoho je nevýhoda, že nikdy takový automobil nebude mít ve vlastnictví, protože i po uplynutí smlouvy zůstává vozidlo v majetku leasingové společnosti, což má ovšem jedno pozitivum. Potom můžete obnovit svůj vozový park a požádat si o novější automobil.

Velice vyhledávaný je operativní leasing Škoda, neboť mladoboleslavské automobilce spousta českých občanů maximálně důvěřuje. Vozidla značky Škoda Auto jsou spolehlivá.

Operativní leasing a jeho výhody

Pronájem automobilu vychází na rozumné částky, které nezatěžují tak rozpočet jako například splátka úvěru. Většinou se pohybuje od 2 500 korun nahoru. V měsíční splátce je zahrnuto vše, na co si jen ve spojení s vozidlem vzpomenete.

Podobné články...