Pokladní systém Dotykačka je k dispozici zdarma ke stažení

Rate this post

Klasickým pokladnám je už dávno konec. Dnes se v restauracích, barech i hotelech používají pokladny elektronické, obvykle ve formě nějaké aplikace, kterou může mít personál nainstalovaný v tabletu či mobilním telefonu. Jenže jakou aplikaci vybrat? V Česku ve velkém boduje Dotykačka.

Dotykačka by vás měla zajímat nejen proto, že obsahuje celou řadu doopravdy zajímavých funkcí, ale také proto, že jde o pokladní systém zdarma ke stažení. I vy si ji můžete na 30 dní zdarma stáhnout do svého zařízení se systémem Android a vyzkoušet si, proč si ji tolik zákazníků vychvaluje.

Dotykačku používají desetitisíce spokojených uživatelů

Dotykačka má celosvětově přes 100 000 stažení. Je určená pro Android, přímo z webu vývojáře si snadno stáhnete .apk soubor Dotykačka Marketplace, ve kterém si v seznamu skvělých aplikací pouze vyberete tu, již chcete nainstalovat.

Pak už vám nic nebrání začít objevovat. Zajímavé jsou třeba různé bonusové programy, happy hours nebo slevy na konkrétní produkty. Dotykačka umí všechny typy plateb, má zabudovaný rezervační systém, poradí si s dárkovými poukazy, dokáže účtovat na pokoj či stůl. Prostě a jednoduše je praktická, šetří vám starosti.

Stahovat ji nemusíte, vyzkoušet lze také demo

Nelíbí se vám myšlenka stahování aplikace do telefonu? Pak si vyzkoušejte demo aplikaci běžící online. Toto testovací demo obsahuje všechny funkce a přehledy jako v reálném prostředí, jen není propojeno s opravdovou pokladnou. Lze v něm zkoušet, testovat, vytvářet reporty a sestavy, přesouvat produkty mezi jednotlivými sklady. Prostě si pohrajete.

Dotykačka má i své pokladny

Aplikace Dotykačka se sice dá nainstalovat na libovolné Android zařízení, u pultu je však stále potřeba mít pokladnu. A právě proto firma dodává své vlastní dotykové pokladny s 80mm tiskárnou. Fungují také bez internetu a chlubí se velmi rychlým zprovozněním do 15 minut. To se hodí, nemyslíte?

Podobné články...