Potřebujete nová plastová okna? Žádný problém

Rate this post

Instalace nových oken je poměrně náročný proces, jež vyžaduje pomoc profesionálů. V dnešní době je však hledání spolehlivé firmy čím dál náročnější, a proto vám přinášíme tip na spolehlivé pracovníky, kteří vám udělají nová okna poctivě a za dobrou cenu.

Český výrobce s dlouholetou tradicí

Společnost JIS Okna funguje na našem trhu již čtvrt století. Jak už samotný název napovídá, jedná se o firmu zaměřenou na výrobu a montáž nových oken, a to jak u staveb procházejících rekonstrukcí, tak při zařizování nově vznikajícího obydlí. Společnost se pyšní řadou certifikátů, které uplatňuje během své každodenní činnosti, i slušnou sbírkou kladných recenzí od spokojených klientů. O všem si můžete přečíst přímo na jejich webových stránkách a sami se rozhodnout, zda se vám zamlouvají nebo ne.
Firmu můžete kontaktovat s různými požadavky. Nejčastěji se jedná o nová plastová okna, jelikož se v dnešní době těší největší popularitě, díky svým kladným vlastnostem. JIS Okna pracují se špičkovými profily Inoutic společně s moderním německým kováním. Okna zákazníkovi následně slouží mnoho dalších let a zajišťují mu perfektní zvukovou i tepelnou izolaci.

Klasika i méně obvyklé modely

Hned na druhém místě se objevují dřevěná okna. Společnost vyrábí a prodává česká eurookna, která jsou mořená i v oblasti uzavřených spojů. Německé kování zase zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Pro ty, co touží po luxusním moderním vzhledu, může firma nabídnout taktéž hliníková okna. Jejich největší výhoda spočívá v maximální mechanické odolnosti a pevnosti. Hodí jak pro moderní novostavby, tak klidně i do starších budov.
Jako poslední ještě zbývá představit špaletová okna. Ta jsou ideální volbou pro všechny milovníky klasiky, jelikož stavbě propůjčí nádech něčeho starého a současně romantického. Tento typ oken se perfektně hodí na stavby v přírodě, jako jsou různé chaty či chalupy.

Podobné články...