Proč se montované haly těší velké oblibě?

Rate this post

Montované haly rostou v posledních letech na okrajích českých měst i v průmyslových zónách jako houby po dešti. Pro řadu firem a obchodních společností totiž představují optimální řešení, které je skvělou alternativou ke klasické stavbě. A v mnoha směrech ji dokonce předčí.

Contents

Jaké jsou plusy montované haly?

Montované haly jsou postaveny mnohem rychleji než klasické budovy

Prvním důvodem, který v mnoha případech vede k upřednostnění montované haly, je rychlost její montáže. Sestavení montované haly je velice rychlé, snadná je i její demontáž. Nejen, že montované haly umožňují získání potřebného prostoru téměř okamžitě; snadno je lze i rozebrat a přemístit.

Nízké náklady na údržbu

Pro řadu firem představují nemalou část výdajů náklady na údržbu využívaných nemovitostí. Montované haly však vyžadují jen minimální péči. Šetří tak firemní finance i čas.

Prostor pro nejrůznější obory podnikání

Montované haly jsou úspěšně a k plné spokojenosti provozovatelů využívány v mnoha oblastech. Nejčastěji plní funkci skladů logistických center, obchodních společností a velkoobchodů. Oblíbila si je většina průmyslových podniků a společností zabývajících se nejrůznějšími výrobními odvětvími. Montované haly ale také nabízejí ideální prostor pro kryté tenisové kurty, jízdárny a další sportoviště. Zcela nepostradatelnou roli mají v zemědělství, stavebnictví i leteckém průmyslu.

Díky vysoké variabilitě jsou mobilní haly flexibilní

Často se stává, že se v průběhu let změní nároky na prostorové dispozice jednotlivých užívaných staveb. U mobilní haly není v takovém případě třeba provádět složité stavební úpravy. Jsou řešeny tak, aby byly variabilní, lze je tedy snadno upravit nebo propojit s dalšími budovami.

Mobilní haly poskytují dostatečný komfort

Mobilní haly nejsou žádným polovičatým řešením. Lze je vybavit kvalitním vytápěním, odvětráváním i osvětlením a zajistit v nich příznivé podmínky.

Podobné články...