Profesionální daňoví a účetní poradci k vašim službám!

Rate this post

V účetnictví se mnoho smrtelníků z řad fyzických osob ztrácí. Daňové zákony se poměrně často mění a vyznají se v nich snad opravdu jen profesionálové z řad daňových a účetních poradců. Jim rozhodně doporučujeme firemní účetnictví svěřit. Daňové úniky si finanční správa dost pečlivě hlídá. Tresty a penále v některých případech bývají až likvidační.

Jinými slovy neriskujte! Profesionální daňoví a účetní poradci jsou zárukou, že jimi vedené účetnictví bude po všech stránkách v pořádku. Vy se tak budete soustředit na jediné – na expanzi své firmy jako takové!

Contents

Hledáte dobrého účetního? Už nemusíte!

Kde takové profesionální, a především zkušené účetní najete? Třeba ve společnosti EKP, která patří mezi pětici největších tuzemských společností zajišťujících kompletní služby v oblasti daní, účetnictví, mezd a firemního poradenství. Můžete si být jisti, že účetní, jež zaměstnává, se ve svém oboru skutečně vyznají. Investicí do profesionální účetní a daňového poradce si tak v podstatě kupujete i klid v duši. Buďme ale konkrétní.

Mějte daně v pořádku!

Daně musí platit každá fyzická i právnická osoba. Jejich výše je však do jisté míry ovlivnitelná, respektive zkušený účetní ji sníží na nutné minimum. Mimo jiné správnou volbou daňových odpočtů a bonusů. Vyzná se však i v daňové optimalizaci, odpočitatelných položkách a dalších bonusech. Zkrátka ví, co kde odečíst, jakou uplatnit daňovou slevu i daňovou optimalizaci. V součtu se může jednat o významnou úsporu. Ale především klid v duši, že jakákoliv kontrola ze strany finanční správy dopadne na výbornou.

Dobře vedené účetnictví nástrojem pro ekonomickou prosperitu

Účetnictví, to není jen známé má dáti – dal. Vždyť se tento obor studuje na vysoké škole. Dobrý účetní je pro firmu výhrou. Nastaví totiž ve firmě správné účetní procesy. Ty jsou totiž základem. Služby společnosti EKP však sahají mnohem dál. Její profesionální účetní vám navrhnout a i uvedou do praxe i tzv. reporting. Ten vám rozklíčuje náklady, zakázky i jednotlivé projekty. Ekonomické řízení firmy pak bude mnohem snazší!

Kompletní firemní poradenství

Vaší pozornosti by však nemělo uniknout ani kompletní firemní poradenství, které rovněž najdete v portfoliu spolčenosti EKP. Co si pod tímto pojmem představit? V podstatě všechny nezbytné procesy a účetní postupy, které mají jediný cíl, a to firemní prosperitu. Snahou zkrátka bude najít to nejlepší možné řešení právě pro vaši firmu. Řešení, díky kterému budete mít svou firmu pod kontrolou.

O společnosti EKP

Úspěšná mladá firma (s působností v Praze, Brně, Jihlavě, ve Svitavách, na Vysočině a v Pardubickém kraji) zaměstnávající více než tři desítky zaměstnanců na trhu působí již pátým rokem. A vy teď máte jedinečnou šanci řady jejích spokojených zákazníků, z nichž z osmdesáti procent tvoří česká klientela a ze zbývajících dvaceti klientela zahraniční, rozšířit. Firma své služby nabízí i začínajícím podnikatelům včetně tzv. startupů. Už jen z toho důvodu, že mezi ně ještě nedávno patřila. A udělá všechno pro to, aby i vaše firma se setkala s takovým úspěchem, s jakým se setkala ona. Tak, hodně štěstí!

Podobné články...