Půjčka Plus

Rate this post

Zajímavý úvěr, který je charakteristický hlavně tím, že spadá do známé skupiny půjček, které jsou oblíbené pod pojem Hyperfinance. Právě pod tímto názvem je znám jeden z velkých zprostředkovatelů úvěrů. Pokud si zde o půjčku požádáte, je zde velká pravděpodobnost toho, že vám bude nabídnuta právě Půjčka Plus. O tu si ale můžete požádat i samostatně, pokud vás zaujme to, co nabízí. Na trhu rozhodně není ani žádným nováčkem, ani něčím, čeho byste se snad měli obávat.

Contents

Úrokové sazby

Podívejme se na to, jak vlastně Půjčka Plus vypadá, pokud jde o její výhodnost. Když se podíváme na segment, do kterého patří, tak zde mluvíme o tom, že je to segment spotřebitelských půjček. A to znamená, že nabídne i desetitisíce a statisíce, které jsou spojeny s celkem běžnou úrokovou sazbou – tedy pokud zůstaneme v mezích nebankovního segmentu. Vliv na ni má hlavně zvolená charakteristika půjčky. Tedy to, jaká částka je zvolena a na jak dlouho. Obvykle platí, že s delší splatností úroková sazba klesá.

Zajímavostí, se kterou Půjčka Plus přichází, je rozhodně také to, že dokáže uspokojit i zájemce o takzvanou mikropůjčku. Běžné úroky jsou v desítkách procent, jak je u těchto půjček zvykem. Kdo hledá levnější řešení, a bude si půjčovat poprvé, jen pro něho připravena i půjčka zdarma. Tedy úvěr, který je charakteristický tím, že je s ním spojený jak nulový úrok, tak i nulové RPSN.

Charakteristika půjčky

Půjčka Plus je produktem, který je rozmanitý a dělí se do dvou kategorií. První kategorií je mikropůjčka. Zde lze očekávat v podstatě klasiku, která je založená na tom, že je k dispozici menší suma peněz. Je poskytnuta na kratší dobu, a to s tím, že peníze je nutné vrátit jednorázově. Když se podíváme konkrétněji, mluvíme o této charakteristice:

  • Výše dostupné částky: 500 – 4 500 korun českých
  • Splatnost: 1 – 30 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Zapomínat však nelze také na to, že Půjčka Plus je typická i tím, že je možné získat spotřebitelský úvěr. Takový, který je možné klasicky splácet. A to po dobu od tří, do 84 měsíců. A to v pravidelných splátkách. Sumy, které jsou k dispozici, začínají na pár tisících. A to částce 4 000 korun českých. Mohou ale vystoupat poměrně vysoko, a to až na částku 250 000 Kč. Samozřejmě i tu je možné využít na cokoliv.

Podmínky půjčky

Bavíme se o půjčce nebankovní, která se dá rozdělit do dvou kategorií. A podle toho se odvíjí to, jaké jsou podmínky půjčky. Když jde o mikropůjčku, tak můžeme říci, že podmínky jsou v tomto směru celkem benevolentní a stačí splnit jenom hlavní požadavky, kterými jsou tyto:

  • Dosažení 18 let věku
  • Tuzemské občanství
  • Vlastnictví účtu

Dále nelze zapomínat i na to, že přihlíženo je k tomu, jaký má žadatel příjem. Zde je praktikován individuální přístup. To znamená, že Půjčka Plus může nabídnout peníze i lidem s minimálním příjmem. Ten může počítat s mikropůjčkou. Osoby s vyššími příjmy mohou hravě dosáhnout i na podobu spotřebitelského úvěru.

Rychlost vyřízení

Podobně jako u podmínek půjčky, tak i rychlost vyřízení se odvíjí hlavně od toho, o jaký typ půjčky má žadatel zájem. Půjčka Plus samozřejmě umí nabídnout vyřízení doslova blesková, a to u své mikropůjčky. Hned po odeslání žádosti se totiž spouští schvalovací proces, který může trvat v řádech několika desítek minut. U vyšších částek mohou být požadovány dodatečné informace, které mohou vše prodloužit. Zde však můžeme mluvit o hodinách, nebo jenom pár dnech.

Shrnutí

Pokud je Půjčka Plus něčím unikátní, tak hlavně tím, že nabídne mikropůjčku, i klasický spotřebitelský úvěr. To je její plus, jelikož každý si může vybrat, co mu vyhovuje. Určitě nezklame výhodnost mikropůjčky, kde může být dispozici nulová úroková sazba. Zde zaujme také rychlost celkového vyřízení. Na druhou stranu pro plnohodnotné vyřízení je nutné přihlížet k pravidelnému příjmu, stejně jako je nutné říci, že spotřebitelský úvěr by mohl mít úroky ještě o něco nižší, než má.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...