Půjčka pro zadlužené není neřešitelná

Rate this post

Contents

Dostali jste se do finančních potíží, v nichž se jako jediné řešení nachází půjčka, ovšem u bankovních společností na ni nemáte šanci kvůli své špatné bonitě dosáhnout? Nezoufejte, na trhu jsou k dostání i půjčky pro rizikové klienty.

Půjčka pro zadlužené má svá pro a proti

Běžný postup banky spočívá v tom, že při žádosti o půjčku nahlédne do registru dlužníků a také ji zajímá váš příjem. Zpravidla už v této fázi se šance na získání úvěru pro žadatele se špatnou finanční bonitou sníží na minimum. Oproti tomu půjčka pro zadlužené poskytovaná nebankovními společnostmi má podmínky pro její schválení mnohem mírnější. Půjčka pro zadlužené – není vyžadováno potvrzení o pravidelném a dostatečně vysokém příjmu, nevadí ani záznam v registru. Jelikož se jedná o vysoce rizikový finanční produkt ze strany věřitele, je nutné počítat s vyššími úroky a nevýhodnými sazbami spojenými s poskytnutím půjčky.

Jak to funguje?

Půjčka bez registru a zástavy je lákavou nabídkou pro žadatele, kteří měli v minulosti potíže se splácením dluhů. Půjčka bez registru a zástavy – jde o velmi rychlý typ půjčky, jež je vyřízena během několika minut, a tudíž máte peníze obratem na účtu. Rovněž není žádným problémem vyplatit vám požadovanou částku v hotovosti. Na tuto půjčku bez potíží dosáhnou i lidé bez práce, s velmi nízkými příjmy nebo značnými dluhy. Jak bylo zmíněno výše, tato jednoduchá dosažitelnost je zpravidla vykoupena vysokou úrokovou sazbou a dalšími poplatky.

Na co si dát pozor?

V tíživé finanční situaci, kdy peníze potřebujete hned, nemáte moc času na rozhodování. I přesto byste neměli kývnout na první nabídku, která se objeví. Měli byste se snažit o to, aby půjčka byla pro vás maximálně výhodná. K tomu vám poslouží internetové srovnávače půjček, díky nimž si uděláte přesnou představu o podmínkách, výši úroků a dobách splatnosti úvěrových nabídek nebankovních společností.

Podobné články...