Půjčka7

Rate this post

Má zajímavý a rozhodně i celkem dobře zapamatovatelný název. Taková je Půjčka7, jasně charakteristická tím, že spadá do kategorie takzvaných mikropůjček. Je dobrým řešením pro toho, kdo potřebuje nutně menší finanční částky. Právě pro takové skupiny lidí je tento typ úvěru přímo určený. A to proto, aby se pomocí něho daly řešit různorodé finanční problémy.

Contents

Úrokové sazby

U každé půjčky je nutné hledět na výhodnost. Jak je na tom právě Půjčka7? Musíme říci, že svým charakterem plně odpovídá standardu, který je v segmentu nebankovních mikropůjček zvykem. Je pravdou, že úrokové sazby jsou vyšší, ale nejedná se o nic, co by se vymykalo standardu. Tou nejnižší sazbou, na které může Půjčka7 při určité kombinaci úvěru začínat, je hodnota 13,7 procenta. Ideální je počítat s úrokem v řádech desítek procent, které jsou účtovány v rámci dané doby splatnosti.

Půjčka7 ukazuje, že dokáže svůj standardní úrok také zajímavým způsobem snížit. A jak konkrétně? Pokud jde o nové žadatele, je možné, aby získali půjčku zdarma. Tedy s úrokem nulovým. Za těchto podmínek je pro ně připravena suma, která činí až 7 000 korun českých. Opomíjet nelze také případnou stávající klientelu, pro kterou je připravena zajímavá sleva, která aktuálně činí příjemných 25 procent.

Charakteristika půjčky

Mezi základní charakteristiku rozhodně patří to, že mluvíme o tom, že je to mikropůjčka, od nebankovní společnosti. Nabízí tedy spíše nižší sumy peněz, které jsou spojeny nejenom s kratší dobou. Jsou spojené také s jednorázovou splatností. Charakteristikou půjčky je také to, že Půjčka7 umožní klientům zvolit si charakteristiku přesně tak, jak jim to nejlépe vyhovuje. A zde je charakteristika, ze které lze vybírat:

  • Výše dostupné částky: 1 000 – 15 000 korun českých
  • Splatnost: 7 – 28 kalendářních dní
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Aby mohla být Půjčka7 poskytnuta, je nutné splnit několik podmínek. Jelikož se mluví o nebankovní půjčce, nejsou zase až tak složité, jak by mohl někdo očekávat. To se podepisuje třeba na vyšší schvalovatelnosti, nebo na celkové jednoduchosti. Když se podíváme na hlavní kritéria, tak se jedná o tyto:

  • Věk od 21 let
  • Tuzemské občanství a také pobyt na území ČR
  • Nutnost vlastnit bankovní účet

Kdo splní tuto trojici podmínek, může se těšit z toho, že hlavní věci skutečně dokázal splnit. Dále může být přihlédnuto také k finanční minulosti, stejně jako k příjmu a jeho výši. Zde je vše posuzováno individuálně, s jistou benevolencí. Mimo jiné i proto, že výše půjček není nijak vysoká. Právě naopak.

Rychlost vyřízení

U mikropůjček je typické, že jsou vyřizovány skutečně celkem rychle. A Půjčka7 určitě není žádnou výjimkou. Spíše naopak. Pokud jde o konkrétní rychlost vyřízení, tak skutečně není nutné čekat jakkoliv výrazně dlouhou dobu. Pokud máme být konkrétnější, tak je nutné říci, že mluvíme o termínu vyřízení, která je v desítkách minut. Samotná Půjčka7 uvádí, že prvotní posouzení proběhne již během prvních patnácti minut. Dále nelze zapomínat na to, že čas ovlivní hlavně rychlost podání žádosti a dodání všech informací. Připomeňme také, že i přes okamžité odeslání peněz má vliv také banka příjemce.

Shrnutí

Půjčka7 je rozhodně dobrým řešením pro toho, kdo hledá mikropůjčky. Pro nové zákazníky je připravena půjčka zdarma, pro stávající jsou zajímavostí slevy na úrocích. Zaujme i dostupná suma, která aktuálně činí celých 15 000 korun českých. Když k tomu přidáme vyřízení do patnácti minut, jedná se o produkt, se kterým nelze šlápnout vedle. Tedy když se pominou negativa, kam patří klasicky vyšší úrokové sazby, které ale v tomto segmentu nejsou výjimečné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...