Půjčujte si nebankovní cestou za zajímavé peníze, možnost je dnes a denně

5/5 - (1 vote)

Úvěr u nebankovní společnosti se rozhodně nemusí změnit ve finanční blamáž. Stačí jen, abyste si vhodně vybrali, protože i tato forma půjčky může znamenat zajímavou úrokovou sazbu. Potřebujete jen dobrého partnera, který má na trhu už nějakou reputaci a nepatří k neprověřeným nováčkům nebo těm, kdo slibují takzvaně modré z nebe.

Pečlivý výběr je záruka úspěchu, zjistěte si co nejvíce informací

Moderní nebankovní půjčky se vyznačují tím, že jsou velmi transparentní. Nepotřebujete k jejich sjednání přiznávat, v jakém autu jezdíte nebo jak velký je váš byt – informací je skutečně minimum a soukromí zůstane zachováno v nejvyšší možné míře. To jistě potěší všechny, kteří se bojí o to, aby se o půjčce třeba nedozvěděli sousedé nebo příbuzní, kteří rozhodně neumí držet jazyk na uzdě, potom totiž může dojít k vyložené pohromě. Nikdo jistě nechce, aby o něm širší společenské okolí vědělo více, než je bezpodmínečně nutné.

Možností je poměrně dost, můžete si vybrat přesně podle svých představ. Pestré možnosti kolem doplňkových služeb jistě také potěší. Nabízí například se třeba pojištění schopnosti splácet nebo odložení splátek o měsíc v případě, že ještě čekáte na výplatu nebo máte nenadálý výdaj. Co třeba společnost Cofidis? Až půl milionu korun na sedm let, k tomu ještě možnost refinancování dřívějších úvěrů nebo požádat o půjčku společně s partnerem a dosáhnout na vyšší částku. Zní to lákavě? Dá se říci, že právě Cofidis s úroky začínajícími těsně pod hranicí šesti procent, patří k nejatraktivnějším nabídkám na současném trhu.

pack of money – big pile of banknotes in hand, czech crown

Další alternativou může být například Home Credit. Jaké parametry můžeme uvést právě zde?

  • Až 250 tisíc korun na dobu osmi let (minimum pro sjednání je deset tisíc na dvanáct měsíců).
  • Úroky začínají těsně pod hranicí devíti procent. Mimořádná splátka není žádný problém.
  • Splácet můžete různými způsoby. Bezhotovostně, složenkou nebo skrze terminál Sazky.

Ať se už rozhodnete pro jakoukoliv půjčku, měli byste být dobře informováni o RPSN (roční procentní sazbě nákladů). Díky němu si totiž jednoduchou početní operací zjistíte, o kolik přeplatíte celkovou jistinu půjčky. A podobná informace rozhodně není k zahození, že?

 

 

Podobné články...