Rádi byste investovali? Nabízí se zlato a stříbro!

Rate this post

Hodnota cenných kovů neustále roste. Především zlato a stříbro se tak ukazují jako vhodné komodity umožňující uchování majetku. Obzvláště v tzv. nejistých dobách, do kterých se zřejmě opět řítíme.

Zná to každý akcionář. Společnost zkrachuje a její akcie padají strmě dolů. To u zlata ani stříbra nehrozí. Cena vzácných kovů většinou zůstává. Zlato i stříbro navíc téměř na celém světě snadno směníte za finanční hotovost. Je to taková celosvětová nadnárodní měna.

Contents

Investiční zlato

Odborníci se shodují, že investice do zlata je na místě především v době ekonomické krize. Nenechte se ale zaslepit vidinou raketově rychlého zbohatnutí. Spíše než okamžité znásobení vložených prostředků vám tento cenný kov nabízí ochranu před inflací. O tu se zaručuje jeho stabilní cena v dlouhodobém horizontu. V tom krátkodobém cena zlata občas může kolísat.

Investiční stříbro

Zajímavou investiční příležitost již dlouhodobě nabízí investiční stříbro, a to mimo jiné proto, že jeho cena zdaleka nedosahuje takových částek jako cena zlata. A poptávka po něm stoupá – za posledních deset let se zdvojnásobila. Jen v průmyslové výrobě se přitom spotřebovává až 85 % veškerých zásob, což znamená, že pro investice zbývá pouhých 15 %, což není moc. Investice do stříbra tak rozhodně patří mezi ty, které lze jen doporučit.

Obchodujte s profesionály

Mezi přední obchodníky s investičními kovy v ČR a na Slovensku paří společnost AuPortal, která má ve své nabídce investiční zlato, zlaté mince a stříbrné mince, ale i investiční zlaté slitky a investiční stříbrné slitky s certifikátem. Investiční stříbrné a zlaté mince společnosti AuPortál jsou uznávány po celém světě, což umožňuje jejich snadný odprodej. Z investičního hlediska nelze jen doporučit investici do obojího, tedy do mincí i slitků.

Stříbrná mince Drak

Z konkrétního portfolia společnosti si vás dovolujeme upozornit na první minci na světě ve tvaru osmičky. Stříbrná mince Drak je vyrobená v limitované sérii pouhých 8 888 kusů a jejím majitelem můžete být i vy. V čínské kultuře je osmička považována za šťastné číslo se silnou symbolikou. Znázorněný drak je pak symbolem síly, bohatství, zdraví a štěstí. Tak proč si jej nedopřát alespoň na minci.

Podobné články...