Rádi byste investovali? Nabízí se zlato a stříbro!

Rate this post

Hodnota cenných kovů neustále roste. Především zlato a stříbro se tak ukazují jako vhodné komodity umožňující uchování majetku. Obzvláště v tzv. nejistých dobách, do kterých se zřejmě opět řítíme.

Zná to každý akcionář. Společnost zkrachuje a její akcie padají strmě dolů. To u zlata ani stříbra nehrozí. Cena vzácných kovů většinou zůstává. Zlato i stříbro navíc téměř na celém světě snadno směníte za finanční hotovost. Je to taková celosvětová nadnárodní měna.

Investiční zlato

Odborníci se shodují, že investice do zlata je na místě především v době ekonomické krize. Nenechte se ale zaslepit vidinou raketově rychlého zbohatnutí. Spíše než okamžité znásobení vložených prostředků vám tento cenný kov nabízí ochranu před inflací. O tu se zaručuje jeho stabilní cena v dlouhodobém horizontu. V tom krátkodobém cena zlata občas může kolísat.

Investiční stříbro

Zajímavou investiční příležitost již dlouhodobě nabízí investiční stříbro, a to mimo jiné proto, že jeho cena zdaleka nedosahuje takových částek jako cena zlata. A poptávka po něm stoupá – za posledních deset let se zdvojnásobila. Jen v průmyslové výrobě se přitom spotřebovává až 85 % veškerých zásob, což znamená, že pro investice zbývá pouhých 15 %, což není moc. Investice do stříbra tak rozhodně patří mezi ty, které lze jen doporučit.

Obchodujte s profesionály

Mezi přední obchodníky s investičními kovy v ČR a na Slovensku paří společnost AuPortal, která má ve své nabídce investiční zlato, zlaté mince a stříbrné mince, ale i investiční zlaté slitky a investiční stříbrné slitky s certifikátem. Investiční stříbrné a zlaté mince společnosti AuPortál jsou uznávány po celém světě, což umožňuje jejich snadný odprodej. Z investičního hlediska nelze jen doporučit investici do obojího, tedy do mincí i slitků.

Stříbrná mince Drak

Z konkrétního portfolia společnosti si vás dovolujeme upozornit na první minci na světě ve tvaru osmičky. Stříbrná mince Drak je vyrobená v limitované sérii pouhých 8 888 kusů a jejím majitelem můžete být i vy. V čínské kultuře je osmička považována za šťastné číslo se silnou symbolikou. Znázorněný drak je pak symbolem síly, bohatství, zdraví a štěstí. Tak proč si jej nedopřát alespoň na minci.

Podobné články...