Raiffeisenbank

Rate this post

Jedna z bank, kterou můžeme označit jako tu, která je celkem moderní. Pokud ji sledujete, jistě víte, že Raiffeisenbank nyní láká třeba na výhodné účty. To není ale jediná nabídka v jejím portfoliu, jelikož lákadlem může být také Raiffeisenbank půjčka. Už jenom proto, že ji lze získat od bankovní instituce s platnou licencí, která na tuzemském trhu působí už od roku 1993 a pokud jde o celosvětový přesah, tak má tradici přes 140 let. To jasně potvrzuje, že není žádným nováčkem, což lze vypozorovat i na tom, že má řadu různých ocenění.

Contents

Úrokové sazby

Půjčka Raiffeisenbank je dokonalým příkladem bankovní půjčky, o které lze říci, že je skutečně výhodná. Stačí se podívat na to, na jaké hodnotě vlastně úrok startuje. Ten má Raiffeisenbank půjčka na hodnotě 4,9 procenta. Jako jedna z mála bank také uvádí, jaká může být maximální výše úrokové sazby. Pokud je žádost klienta schválena, má jistotu, že mu nebude účtována sazba větší, než 10,9 procent. To je jasná garance, kterou takzvaná Rychlá půjčka, o které mluvíme v souvislosti s touto bankou, konkrétně má.

Charakteristika půjčky

Obecně může být půjčka od Raiffeisenbank charakterizována jako spotřebitelský úvěr, který dnes patří do skupiny těch nejoblíbenějších. Zahrnuje možnosti půjčit si sumu v desítkách, ale i stovkách tisíc. Navíc zaujme několika příjemnými vlastnostmi, které se podepisují na tom, že Raiffeisenbank umí dobře vycházet vstříc svým klientům. Pokud jde o hlavní charakteristiku, je taková:

  • Výše dostupné částky: 20 000 – 500 000 Kč
  • Splatnost: 6 – 96 kalendářních měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Pozitivem není jenom to, že si žadatel může sám zvolit výši částky a splatnost – což už je dnes považováno spíše za standard. Výhodou je v tomto ohledu dokonce i to, že půjčka je vyřízena zcela bez poplatků. Rozhodně potěší i možnost vlastní volby splátkového termínu. Tedy tak, jak to žadateli vyhovuje, třeba v souvislosti s termínem jeho výplaty.

Podmínky půjčky

Mluvíme o bance a to se pochopitelně váže také k podmínkám, které je třeba splnit. Jsou složitější než u nebankovní společnosti, ale rozhodně ne zase o tolik. I proto je půjčka od Raiffeisenbank celkem zajímavou volbou pro klienty se standardní bonitou. V podstatě je nutné splnit hned trojici věcí, a to je:

  • Doklad totožnosti
  • Pozitivní finanční minulost
  • Pravidelný příjem

Samozřejmé je také to, že žadatelům musí být více, než 18 let. Jednou z podmínek je také to, že se klient zavazuje k tomu, že bude mít účet vedený u Raiffeisenbank a také že bude řádně splácet. Tato podmínka ale není stoprocentně nutná. Kdo ji však splní, ten se může radovat z uvedené bonusové úrokové sazby. Jinak musí počítat se sazbou o procento vyšší. Jde však o podmínky, které není zase až tak složité splnit.

Vyřízení půjčky

Raiffeisenbank je bankou moderní a tomu také odpovídá samotné vyřízení půjčky. Samotnou žádost lze podat nejenom osobně, ale také elektronicky, prostřednictvím klasických webových stránek banky. Pokud je zvolena tato cesta, tak musíme říci, že je to cesta nejrychlejší. Jakmile je vše řádně vyplněno, stačí počkat pár minut a prvotní informace spojená s nabídkou přijde emailem. Poté se však klient neobejde bez klasického prověření, které už musí být realizováno v rámci jedné pobočky. Vyřízení v závislosti na náročnosti může trvat i několik dní, ale jakmile je vše v pořádku, jsou finance okamžitě odeslány.

Shrnutí

Mluvíme o bance, která je moderní, čemuž také odpovídá její půjčka. Raiffeisenbank výrazně láká na nízkou úrokovou sazbu, na široké rozpětí částek i délky splatnosti, stejně jako dokáže zaujmout i tím, že si klient může sám zvolit den, ke kterému bude splácet. Velkým pozitivem je i možnost podat si žádost online. Pokud jde o negativa, je třeba připomenout, že k získání úrokové sazby na uvedené hodnotě je nutné nejenom pravidelně splácet, ale je nutné mít u Raiffeisenbank také bankovní účet. Jinak by byla sazba o procento vyšší. To však také nemusí být zase až tak výrazně vysoká hodnota.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...