Recenze Honor X7

Rate this post

Všichni hledáme dokonalý telefon, který kombinuje mnoho funkcí a má konkurenceschopnou cenu, a telefony Honor se pro to staly perfektní volbou; Protože kombinuje ty nejlepší funkce, které splňují potřeby uživatele, a cena telefonu je ve srovnání s kvalitou velmi konkurenceschopná; získané uživatelem. V aktuálním článku představujeme obecnou recenzi telefonu Honor x7, tak nás sledujte:

Design a velikost

Telefon má velmi výrazný vnější design a společnost jej vydala v několika barvách, protože je k dispozici v sofistikované titanově stříbrné, atraktivní oceánově modré a tiché půlnoční černé. Jeho vnější design je inovativní a dodává designu fotoaparátu umělecký nádech. Také velikost zařízení je velmi výrazná; Jelikož váží pouhých 198 gramů včetně baterie, jeho délka je 167,59 mm a šířka 77,19 mm. Díky tomu je vhodný pro každého.

Obrazovka a displej

Telefon má kvalitní displej s velmi vysokým rozlišením. Protože obrazovka telefonu má vhodné rozměry; Měří 6,74 palce. Podporuje také asi 16,7 milionů barev, kromě toho je obrazovka kategorie TFTLCD s rozlišením 720 * 1600 pixelů. Displej podporuje dotykové ovládání pomocí dotykových gest. Všechny tyto detaily dělají radost sledovat a zobrazovat. Vnější design obrazovky poskytuje pocit jasnosti při sledování.

Fotoaparát

Pokud chcete pořizovat mnoho skvělých fotografií a uchovávat vysoce kvalitní videa; aktuální telefon vám tyto funkce poskytuje; Zahrnuje výrazný zadní čtyřnásobný fotoaparát, což je 48megapixelový fotoaparát, 5megapixelový fotoaparát, hloubkový fotoaparát a konečně makro fotoaparát. To zajišťuje přístup k zobrazování, které podporuje až 6000 x 8000 pixelů pro obrázek, a také podporuje pořizování vysoce kvalitních videí až do rozlišení 1920 x 1080 pixelů. Kromě více režimů, jako je režim ostření, režim snímání a další důležité efekty. Přední kamera je také odlišná, protože má rozlišení 8 megapixelů a poskytuje obraz s rozlišením 2448 * 3264 pixelů a kvalitou videa 1920 x 1080 pixelů.

Baterie a nabíjení

Při nákupu nového telefonu hledáme kvalitu a kapacitu baterie a je to normální. Baterie znamená nepřetržité používání; Po dlouhou dobu a čím lepší, tím lepší výsledky. Baterie v HONOR X7 má kapacitu 5000 mAh (typická hodnota) a je vyrobena z kvalitního lithia. Také nabíjecí výkon dosahuje 22,5 wattů. Baterie si udržuje nabití při dlouhodobém používání; Pro zajištění skvělé uživatelské zkušenosti.

Paměť

Díky speciální paměti aktuálního zařízení; Máte možnost uchovávat své fotografie, vzpomínky, video a audio soubory a další podrobnosti v paměti telefonu; Protože činí 4 GB + 128 GB nebo 6 GB + 128 GB. Můžete se spolehnout na to, že vnitřní paměť uloží, co chcete, s naprostou flexibilitou.

Obecné rysy

Kromě předchozích funkcí; Telefon obsahuje další funkce, včetně, ale bez omezení na různé senzory, jako jsou: snímač otisků prstů, gravitační senzor, kompas, senzor přiblížení a světelný senzor. Kromě Bluetooth a Wi-Fi Direct snadno podporuje různé formáty videa bez nutnosti konverze formátu. A další funkce, díky kterým je pro vás ideální volbou, na vyžádání; Zařízení je dodáváno s rychlonabíječkou a neviditelným ochranným krytem pro ochranu telefonu před vnějšími vlivy a dalšími funkcemi.

Toto byla obecná recenze jednoho z význačných telefonů Honor; Což kombinuje kvalitu designu s konkurenceschopnou cenou a můžete čekat na další technické recenze, které vám nabízíme; Který poslouží jako komplexní průvodce před nákupem.

Podobné články...