Repasované počítače vám ve firmě pomohou ušetřit

Rate this post

Která firma by se v dnešní době obešla bez počítače? Aspoň na administrativní záležitosti je potřeba snad všude. Přitom jde o finančně docela nákladnou záležitost, obzvlášť pro živnostníky, menší podnikatele či začínající firmy. Ti všichni mohou ušetřit nákupem repasované techniky.

Nový počítač či notebook vás vyjde průměrně na 10-20 tisíc korun, pokud nebudete vyžadovat nic speciálního ani vysoký výkon. Co kdybychom si ale ukázali způsob, jak ho pořídit do pěti tisíc korun?

Repasované počítače jsou naprosto spolehlivé

Řešením jsou repasované počítače. Jedná se o takové, které už byly používány, nicméně pak prošly důkladnou kontrolou, a pokud je odborníci vyhodnotili jako plně funkční, připravili je k dalšímu prodeji. Jako repasované často končí počítače ze zahraničních pojišťoven či jiných velkých společností, které prostě obměňují techniku třeba po pěti letech nehledě na její stav.

Na kancelářské práce bohatě postačí

V době, kdy si velká společnost počítač pořizovala, patřil pravděpodobně k nejlepším ve svém druhu. Za pár let sice trochu zestárl, ale ještě dnes ho lze výkonnostně považovat minimálně za průměr. Spolehlivá firma vám nebude prodávat repasovaný stroj, který už sotva rozjede Windows XP. Jako počítač pro účetní či řešení EET je však naprosto spolehlivý.

Ano, repasované počítače mohou posloužit i jako EET a pokladní systémy. Ačkoliv se vám spousta prodejců snaží namluvit, že potřebujete něco speciálního, účtenky lze tisknout i z obyčejného počítače na klasické tiskárně. Pokud jich vystavujete málo, jde o postačující řešení.

Vybírejte ostražitě, přece jen jde o použité zboží

Solidní prodejce vám prodá pouze takový počítač, o němž si je jistý, že spolehlivě funguje, a dá vám na něj záruku. Na trhu je ale i spousta prodejců, kteří se tímto neřídí. Chcete-li se jim vyhnout, poohlédněte se třeba v e-shopu www.levnapc.cz. Provozuje ho společnost Netstores s.r.o., která má na portálu Heureka.cz mnoho kladných recenzí. U nich koupě použitého zboží rozhodně není riskantní.

Podobné články...