Rozjíždíte e-shop? Vyberte si tu správnou prodejní platformu!

5/5 - (1 vote)

Leckdo vám řekne, že v Česku máme internetových obchodů opravdu hodně. A právě proto je potřeba při rozjíždění nového e-shopu začít s plnou parádou. Naprosto klíčový je výběr vhodné prodejní platformy, která bude dokonale splňovat vaše požadavky. Jedině tak si zajistíte hladký běh vašeho internetového obchodu. Pojďme se podívat na to, co by taková platforma měla ideálně splňovat.

Co potřebujete?

Při rozjezdu nového podnikání má málokdo peněz nazbyt. Právě proto je ideální zvolit při rozjezdu e-shopu některou z hotových prodejních platforem. Ty vám umožní rozběhnout e-shop se vším, co potřebujete. Kvalitní platforma pro e-shopy vás zbaví nutnosti, vytvářet celý systém od nuly. Na to má málokdo ze začátku prostředky nebo schopnosti.

Co je naprosto klíčové, aby taková platforma v českém prostředí obsahovala? Je to především:

  • Propojení s českými účetními systémy
  • Propojení s EET
  • Propracovaný systém doplňků
  • Lokalizace

Pro drtivou většinu tuzemských provozovatelů e-shopů bude důležité, aby systém nabízel propojení se známými účetními systémy. Vše se tak velice zjednoduší. Pro drtivou většinu obchodníků bude také nezbytností EET. V tomto i v dalších ohledech se velice hodí propracovaný systém doplňků, který umožňuje e-shop kdykoliv rozšířit o potřebné funkce. Rozhodně se hodí také lokalizace, ale je to samozřejmě mnohem více. Nezapomínejte třeba ani na moderní vzhled, proto by vás měly zajímat dostupné šablony.

Začít lze i zcela bez peněz

Některé platformy pro e-shopy jsou k dispozici zdarma, což je obrovská výhoda. Nezapomínejte ani na online marketing. Proto by bylo vhodné, aby vámi vybraná platforma měla například podporu affiliate marketingu pro inzerenty.

Výhodou internetového podnikání je skutečnost, že jej můžete nastartovat s minimálními náklady. Nejen podnikání na internetu se věnuje magazín Bway.cz. Ve spolupráci s tímto magazínem vznikl i tento článek.

Podobné články...