Rusňákova DRFG Telco sjednocuje lokální poskytovatele telekomunikací

Rate this post

Suntel Group, která spadá pod DRFG Telco investiční skupiny Davida Rusňáka, se stala ve středoevropském regionu jednou z nejvýznamnějších firem v oblasti výstavby a servisu telekomunikačních sítí.

Protože jsme součástí významné digitální revoluce a bez telekomunikací si nedokážeme představit život, DRFG Telco společně se Suntelem budují a konsolidují komunikační a datové sítě tak, aby mohli poskytovat kvalitní služby a pracovat na dalším úspěšném vývoji v této oblasti. Dle recenzí se jim podařilo expandovat nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Co Suntelu usnadnilo poskytování služeb?

K lepší a efektivnější organizaci zaměstnanců pomohla zejména výstavba nového administrativního centra ve Zlíně. Budova splňuje náročná kritéria a umožňuje rychlejší komunikaci mezi zaměstnanci. Kanceláře disponují nadprůměrně velkým prostorem 550 m2, sklady celkem 450 m2. Recenze od zaměstnanců ukazují, že si nové pracovní prostory chválí. Vyhovuje jim zejména více denního světla, klimatizované místnosti a šetrnost k životnímu prostředí. Také zákazníci pociťují změnu, pochvalují si hlavně rychlejší zpracování objednávek.

Konsolidace poskytovatelů internetových služeb jde podle plánu

Projekt DRFG Telca a společnosti Suntel, týkající se konsolidace lokálních poskytovatelů internetových služeb, běží naplno. Za první půl rok se podařilo sjednotit společnosti s 32 tisíci zákazníky. V plánu je však vytvoření jednotné datové sítě o 100 až 150 tisících zákaznících. Z třetího největšího poskytovatele na Moravě se podle recenzí může stát lídr v tomto segmentu služeb.

Pro umožnění online správy účtů a služeb vytvořil Suntel jednotnou platformu, která zákazníkům nabídne lepší péči i servis a zvýší kvalitu poskytovaných služeb. Cílem Rusňákovy skupiny je lokální péče o zákazníka, sjednocení a posílení drobných poskytovatelů.

Investiční skupina Davida Rusňáka nezaměřuje své síly pouze na dluhopisy Telco, ale financuje také investice do diverzifikovaných projektů napříč celou skupinou DRFG. Ty nabízí zhodnocení od 5,5 % až po 7,5 %. Jejich splatnost se pohybuje od tří do sedmi let.

Podobné články...