Snadná cesta k novému vozu vede přes operativní leasing!

Rate this post

Contents

Potřebujete ke svému životu automobil, ale z různých důvodů jej nechcete vlastnit? Tak si jej pronajměte! Respektive vezměte na operativní leasing!

Operativní leasing je mezi motoristy oblíbenou službou. I přesto, že vůz nevlastní, jej mohou plně využívat, tedy jezdit s ním dle libosti (není-li v leasingové smlouvě uvedeno jinak, což většinou není). S takovýmto vozem navíc nemají žádné starosti. Veškeré prohlídky a servis jdou na účet pronajímatele, tedy leasingové společnosti. A v případě poruchy mu je automaticky přistaveno vozidlo nové.

Každý rok nový vůz? A proč ne?

Tímto ale přednosti operativního leasingu nekončí. Představte si, že si každý rok užíváte luxusu nového vozu. Co rok, to jiná značka. Sen malých i velkých kluků, který jim je prostřednictvím operativního leasingu splněn. Nechali byste si to líbit? Tak podepište smlouvu s leasingovou společností, a můžete začít jezdit.

A ceny?

Ty jsou velmi příznivé. Volkswagen Golf na operativní leasing od společnosti Auto Podbabská s ročním nájezdem do deseti tisíc kilometrů vás vyjde na necelých sedm tisíc měsíčně bez DPH. Na podobnou částku vás vyjde i Škoda Octavia na operativní leasing (model Octavia Tour se spoluúčastí ve výši jednoho procenta). S komplexním pojištěním s pěti či desetiprocentní účastí.

Jezděte za 5 tisíc měsíčně!

V nabídce ovšem najdete i levnější modely. Vaše jízda každopádně může začínat na necelých pěti tisících měsíčně! Sečtete-li náklady spojené s provozem nového vozu (jeho cena, povinné ručení a havarijní pojištění, pravidelné servisní prohlídky, náklady na provozní kapaliny, letní a zimní pneumatiky atd.), tak zjistíte, že tato cena nejenže není přemrštěná, ale dokonce je i velmi výhodná. Chcete-li zkrátka bezproblémovou službu, která vás zbaví starostí, operativní leasing by pro vás mohl být vhodným řešením.

Podobné články...