Splátky bez navýšení umožní nákup televize či telefonu za výhodných podmínek

Rate this post

Potřebujete pořídit novou elektroniku a výbavu do domácnosti, avšak aktuálně nemáte dostatek volných finančních prostředků, abyste mohli celý nákup zaplatit naráz? Pak je možné realizovat nákup na splátky. Ideální variantou je využití eshopu, kde vám tuto možnost nabídnou bez navýšení.

Splátky bez navýšení neposkytuje každý obchod, je nutné si vše ověřit

Nákup na splátky bez navýšení zdaleka není samozřejmostí. Často si obchody při tomto způsobu placení naúčtují nemalé peníze navíc, takže se vám pořízení nové televize, telefonu a dalších věcí může notně prodražit. Proto je dobré si důkladně zjišťovat u každého prodejce, za jakých podmínek je u něj možné nákupy na splátky provést.

Kde provést nákup na splátky bez zbytečného přeplácení původní ceny?

Bez navýšení poskytuje nákup na splátky kupříkladu prodejce Okay.cz. U něj tak máte možnost si vybrat nový iphone na splátky, přičemž nezaplatíte ani o korunu navíc oproti původní ceně. Výhoda spočívá v tom, že je pro vás zboží dostupné i v okamžiku, kdy nedisponujete patřičným obnosem. Platit pak lze v pravidelných splátkách po několik měsíců, v některých případech lze třeba televize na splátky domluvit tak, že měsíční platba za zboží nijak nenaruší váš rodinný rozpočet, protože platíte pouze stovky korun. Zároveň se samozřejmě nemusíte obávat jiných složitostí, u tohoto typu prodeje vždy platí zákonné podmínky pro záruku apod.

Jak vše probíhá?

Nákupy na splátky jsou pohodlné a rychlé. Dají se vyřídit online, takže ani nemusíte chodit někam na pobočku. Stačí si vybrat konkrétní produkt, přejít k objednávce a zvolit způsob platby na splátky. Následně vás eshop vyrozumí, zda splňujete podmínky. Jestliže ano, pak je zboží na základě objednávky doručené v co nejkratším možném termínu. Poté už si stačí jen ohlídat, abyste jednotlivé splátky včas a řádně platili, a dodrželi tak sjednanou úmluvu.

Podobné články...