Svěřte své finance odborníkům

Rate this post

Starat se o své peníze je důležité, ale v dnešní nepřehledné době pro mnoho lidí obtížné. Na trhu je totiž spousta produktů a nástrojů, ve kterých se laik těžko orientuje. Ať už potřebujete pojištění, úvěr, spoření, nebo chcete investovat, či založit vlastní společnost, možností je spousta a určitě se vyplatí obrátit na odborníky, kteří mají v dané oblasti dostatek zkušeností a ušetří vám tak spoustu času sháněním informací.

Všechno pod jednou střechou

Rozhodně není třeba pro řešení každého problému hledat jiného specialisty. Najdou se i takové společnosti, které poskytují celou řadu služeb a za dlouhou dobu svého působení nasbíraly spoustu zkušeností. Jednou z nich je FIVOKA s.r.o., pohybující se na českém trhu už víc než 10 let. Společnost, jejíž název vznikl odvozením ze tří slov, vyjadřujících hlavní oblasti jejího působení: FInance, práVO a ekonomiKA. Zejména v oblasti financí je spektrum jejích činností opravdu široké. Obraťte se na ně a zjistíte, že vaše peníze nemusí ležet ladem na účtech, ale mohou vydělávat. Díky kombinaci spoření a investic můžete svůj majetek zhodnocovat. Svým klientům jsou schopni ušít na míru energetickou optimalizaci a snížit tak náklady na energie nebo najít nejvhodnější hypotéku či úvěr. A pokud potřebujete zabezpečit rodinný nebo firemní majetek, uvažujete o svěřenských fondech a hledáte spolehlivého správce, tak jste tu také správně.

Výhody svěřenských fondů

Peníze vyčleněné do svěřenského fondu jsou nedotknutelné exekucí a nepodléhají dědickému řízení. Vy sami stanovíte kdo a za jakých podmínek peníze získá. Můžete tak zabezpečit sebe na stáří nebo svoje děti. Díky aktivní správě nebudou vaše peníze ležet nečinně doma nebo na účtech, ale mohou vám navíc přinést zajímavý benefit, který ke svým penězům ročně získáte. Využijte svěřenský fond na ochranu svého majetku a nechte jeho správu na odbornících. Váš majetek se vyčleněním do fondu stane anonymní, veškeré informace jsou důvěrné a majitel zůstane pro veřejnost skrytý.

Chcete koupit nebo prodat zavedenou s.r.o.?

I v tomto případě vám společnost Fivoka ráda pomůže. Specializuje se především na poskytovatele lékařských služeb, ale neodmítne pomoc ani v ostatních případech. Vyřeší převod lékařské praxe na s.r.o. včetně veškeré administrativy a právního servisu. Lékař se tak stane zaměstnancem své vlastní společnosti a může čerpat zaměstnanecké výhody jako je placená dovolená nebo nemocenská. Výrazná je také úspora na daních, protože na rozdíl od OSVČ se mzdy a daně v s.r.o. účtují do výdajů.

I přes všechny různé výhody vám možná připadá daňová zátěž a administrativa spojená s podnikáním zbytečně vysoká a sníte o daňovém ráji. Jeden takový můžete najít v Estonsku, které patří mezi nejpřívětivější země pro podnikání.  A založení společnosti v Estonsku není pro Fivoku nic složitého. Nikam nemusíte cestovat, všechny administrativní kroky zařídí za vás. Vy se potom můžete těšit na nulovou daň z příjmu právnických osob.

Podobné články...