Tesco půjčka

Rate this post

Je jenom skutečně malý zlomek lidí, o kterých by bylo možné říci, že neznají obchod Tesco. Tato firma neprovozuje jenom supermarkety s různým zbožím. Proniká i do dalších segmentů. Může přinášet možnost levně volat a posílat zprávy, stejně jako nabídne možnost si i půjčit peníze. A přesně s tímto je spojena Tesco půjčka. Ta zcela logicky spadá do segmentu těch nebankovních a díky zázemí tak velké společnosti se není třeba bát toho, že by se jednalo o jakéhokoliv nováčka. Právě naopak.

Contents

Úrokové sazby

Ty jsou rozhodně tím nejdůležitějším, co bude konkrétní žadatele zajímat. Jak a čím je Tesco půjčka charakteristická? Není to příliš vysoký úrok, který je u řady nebankovních společností zvykem. Půjčka Tesco totiž může nabídnout sazbu, která začíná už na hodnotě, která činí jenom 8,8 procenta. A to je hodnota, která je opravdu dobrá. Nejenom na bankovní segment, jelikož říci musíme, že takovou sazbu někdy nemusí nabídnout ani klasické banky.

Jde samozřejmě o sazbu ideální, se kterou přichází reprezentativní příklad. A to pro bonitního klienta, který si zvolí přesnou kombinaci úvěru. Pokud bude Tesco půjčka vybírána, je možné, že se úrok bude i zvyšovat. Kladem však je, že danou informaci klienti přesně uvidí, díky aktuálnímu přepočtu.

Charakteristika půjčky

Jak již bylo zmíněno, Tesco půjčka je úvěrem nebankovním. Spadá také do segmentu, který můžeme označit jako spotřebitelské půjčky. To znamená, že nabídka je založena na široké škále dostupných částek, která je dále kombinována s klasickým pravidelným měsíčním splácením. V obou případech půjčka Tesco zaujme svou celkovou rozmanitostí, o které se můžete sami přesvědčit:

  • Výše dostupné částky: 20 000 – 500 000 č
  • Splatnost: 36 – 96 měsíců
  • Možnosti využití: Neúčelová půjčka

Konkrétní charakteristiku má každý klient ve svých rukou. A to ať už se rozhodně požádat si osobně, nebo se rozhodne požádat si online. Což je stále populárnější. Jednoduše si sám navolí takovou kombinaci, která mu bude maximálně vyhovovat s ohledem na současnost, ale i budoucnost.

Podmínky půjčky

Jde o nebankovní půjčku, čímž je mnoho věcí jednoduše shrnuto. To znamená, že podmínky jsou celkem benevolentní. A to i ve spojení s tím, že není nutný ručitel, ani není nutné ručení. Základem je tedy ověření totožnosti a dále samozřejmě i ověření schopnosti splácet. Sem tedy patří požadavky:

  • Splnění plnoletosti
  • Stálý příjem
  • Vlastnictví bankovního účtu

Pokud jde o veškeré podmínky půjčky, je třeba přihlédnout k tomu, že čím nižší suma je žádána, tím se může objevit vyšší benevolence. Souvisí s tím ale i to, kde si žádáte. Pokud to bude osobně, má Tesco půjčka jednu hlavní podmínku. A to takovou, že pro vás připraví jenom sumu ve výši 250 000 Kč.

Rychlost vyřízení

Je opravdu velmi dobrá. Roli v ní hraje to, za jak dlouho seženete a hlavně dodáte všechny dokumenty, které jsou nezbytné k určení vaší bonity a minulosti. Čím rychleji to bude, tím pro vás lépe. Samozřejmě nechybí rychlé prvotní vyhodnocení, které vám řekne, jak na tom jste. Danou informaci lze očekávat už v řádech desítek minut. Poté je doba vyřízení v řádech dní.

Shrnutí

Tesco půjčka je zajímavým nebankovním produktem, který nabídne bez ručení i 500 000 Kč. Tedy pokud nežádáte osobně, kdy je dostupná suma jenom poloviční. Zaujme ale i úroková sazba, jelikož startovních 8,8 procenta je na nebankovní segment opravdu velmi dobrá hodnota. Láká také to, že s půjčkou jsou spojeny doplňkové služby, jako možnost pojištění, odkladu splátek, nebo změny výše. To z něho dělá celkem dobrý produkt, který patří v tomto segmentu mezi nejlepší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...