Umíte správně investovat? Investiční zlato je důležitou částí portfolia

Rate this post

Žádnému investorovi by dnes v jeho investičním portfoliu nemělo chybět zlato. Samozřejmě jde o zlato investiční. Umíte ho správně nakoupit?

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese Zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky.

Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů.

TIP: Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Ne každé zlato se hodí pro investování

Pro investování se hodí výhradně investiční zlato. Jde o zlaté investiční slitky, které však nevyrábí žádá česká mincovna. Proto se u nás prodávají slitky švýcarských rafinerií. Jedná se o prestižní zlato v různých gramážích, takže lze investovat ve velkém, ale bez problémů i pravidelně, třeba do malých slitků z každé výplaty.

Jinou možností jsou pak investiční zlaté mince. Nelze si je plést s těmi numismatickými. Investiční zlaté mince bývají oblíbené například z Rakouska nebo z Kanady. I ty vám dobrý prodejce, jakým je Zlatemince.cz, umí nabídnout.

A jak do zlata neinvestovat?

To, že se pro investice nehodí například zlaté šperky, to je jasné. Ale výhodné není nakupovat ani akcie zlato těžících firem, či investovat do různých produktů typu spoření do zlata. Ty správné benefity vám nabídne pouze investiční zlato. Jeho cena podle odborníků nadále poroste a je dnes nejspolehlivější ochranou majetku před inflací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Podobné články...